BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN XIISO LEH: Dal Aan Laga Aqoon Reer Hebel Oo Ku Yaala Afrika Iyo Dalalka Ku Xeeran Oo Qabyaaladi Rakaadisay iyo Horumarka Ay Ku Gaadheen Isku Duubnida +VIDEO

TANZANIA_3
26-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN XIISO LEH: Dal Aan Laga Aqoon Reer Hebel Oo Ku Yaala Afrika Iyo Dalalka Ku Xeeran Oo Qabyaaladi Rakaadisay iyo Horumarka Ay Ku Gaadheen Isku Duubnida

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 05 October 2014 08:09
Sunday, 29 September 2013 13:00
Saturday, 29 March 2014 05:52
Friday, 06 December 2013 22:37
Saturday, 01 February 2014 01:16
Thursday, 03 July 2014 15:54
Friday, 14 March 2014 17:23
Tuesday, 17 December 2013 20:26
Friday, 09 August 2013 06:09
Thursday, 10 April 2014 22:02