BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN XIISO LEH: Dal Aan Laga Aqoon Reer Hebel Oo Ku Yaala Afrika Iyo Dalalka Ku Xeeran Oo Qabyaaladi Rakaadisay iyo Horumarka Ay Ku Gaadheen Isku Duubnida +VIDEO

TANZANIA_3
26-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN XIISO LEH: Dal Aan Laga Aqoon Reer Hebel Oo Ku Yaala Afrika Iyo Dalalka Ku Xeeran Oo Qabyaaladi Rakaadisay iyo Horumarka Ay Ku Gaadheen Isku Duubnida

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 17 April 2014 04:31
Thursday, 24 April 2014 05:54
Tuesday, 22 April 2014 01:37
Monday, 03 February 2014 18:05
Tuesday, 11 February 2014 20:47
Wednesday, 25 September 2013 23:44
Sunday, 23 February 2014 07:37
Wednesday, 15 January 2014 12:39
Tuesday, 06 August 2013 20:48
Wednesday, 02 October 2013 05:43