BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO WARBIXIN XIISO LEH: Dal Aan Laga Aqoon Reer Hebel Oo Ku Yaala Afrika Iyo Dalalka Ku Xeeran Oo Qabyaaladi Rakaadisay iyo Horumarka Ay Ku Gaadheen Isku Duubnida +VIDEO

TANZANIA_3
26-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO WARBIXIN XIISO LEH: Dal Aan Laga Aqoon Reer Hebel Oo Ku Yaala Afrika Iyo Dalalka Ku Xeeran Oo Qabyaaladi Rakaadisay iyo Horumarka Ay Ku Gaadheen Isku Duubnida

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 15 October 2013 08:25
Thursday, 20 March 2014 17:52
Monday, 19 August 2013 23:20
Saturday, 21 September 2013 00:13
Tuesday, 07 January 2014 01:44
Sunday, 24 November 2013 06:45
Sunday, 12 January 2014 17:35
Monday, 10 March 2014 16:32
Thursday, 17 April 2014 17:14
Sunday, 22 September 2013 03:39