BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Faysal Cali Waraabe iyo Muuse Biixi Oo Wali Is Maandhaafsan " Waan Ku Heshiinay In Shirka Dooda Qaran La Qabto .. Faysal : Biixi : Waxaan Ku Heshiinay ... +VIDEO

faysal_iyo_muuse
Hargeysa (Bnn) Faysal Cali Waraabe iyo Muuse Biixi Oo Wali Is Maandhaafsan " Waan Ku Heshiinay In Shirka Dooda Qaran La Qabto .. Faysal : Biixi : Waxaan Ku Heshiinay ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 15 February 2014 12:37
Thursday, 27 March 2014 16:28
Wednesday, 26 March 2014 07:29
Monday, 26 August 2013 16:34
Saturday, 11 January 2014 12:45
Saturday, 17 August 2013 14:01
Wednesday, 19 February 2014 12:53
Tuesday, 17 December 2013 03:05
Thursday, 03 October 2013 00:45
Monday, 05 August 2013 01:06