BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA: Faysal Cali Waraabe iyo Muuse Biixi Oo Wali Is Maandhaafsan " Waan Ku Heshiinay In Shirka Dooda Qaran La Qabto .. Faysal : Biixi : Waxaan Ku Heshiinay ... +VIDEO

faysal_iyo_muuse
Hargeysa (Bnn) Faysal Cali Waraabe iyo Muuse Biixi Oo Wali Is Maandhaafsan " Waan Ku Heshiinay In Shirka Dooda Qaran La Qabto .. Faysal : Biixi : Waxaan Ku Heshiinay ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 03 December 2013 20:31
Saturday, 15 February 2014 20:44
Tuesday, 22 July 2014 09:53
Thursday, 12 September 2013 17:09
Thursday, 31 October 2013 17:07
Wednesday, 08 January 2014 16:24
Saturday, 14 September 2013 15:06
Wednesday, 05 February 2014 10:21
Sunday, 10 August 2014 15:51
Friday, 06 June 2014 21:26