BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO LAYAABKA : Ayeeyo 83 Jir Ah Oo Dhamaysay Dugsi Sare Dalka Maraykan ka iyo Caruurteedii Kuway Dhaleen Kuway Sii Dhaleen Dhashoodii Oo .. +SAWIRRO +VIDEO

ayeeyo_qalinjabisay3small
26-12-2013 Washington (Bnn) Ayeeyo 83 Jir Ah Oo Dhamaysay Dugsi Sare Dalka Maraykanka iyo Caruurteedii Kuway Dhaleen Kuway Sii Dhaleen Dhashoodii Oo ..
ayeeyo_qalinjabisay3ayeeyo_qalinjabisay3ayeeyo_qalinjabisay3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 25 November 2013 22:33
Monday, 02 September 2013 15:55
Sunday, 24 November 2013 20:09
Friday, 31 January 2014 17:43
Tuesday, 04 March 2014 08:02
Saturday, 26 October 2013 17:32
Thursday, 15 August 2013 07:50
Monday, 03 February 2014 10:57
Tuesday, 26 November 2013 09:53
Monday, 19 August 2013 00:18