BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada

syriabaraf

26-12-2013 (BNN) Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 24 October 2013 01:06
Sunday, 30 March 2014 17:05
Sunday, 22 December 2013 04:13
Tuesday, 31 December 2013 15:07
Saturday, 18 January 2014 09:20
Saturday, 07 December 2013 05:04
Wednesday, 11 September 2013 17:55
Sunday, 13 April 2014 01:55
Thursday, 09 January 2014 14:01
Monday, 19 August 2013 22:38