BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada

syriabaraf

26-12-2013 (BNN) Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 05 May 2014 18:41
Thursday, 26 June 2014 19:10
Sunday, 01 September 2013 13:39
Monday, 02 September 2013 13:09
Tuesday, 03 September 2013 08:57
Wednesday, 25 December 2013 00:54
Monday, 21 April 2014 05:32
Monday, 11 November 2013 10:14
Sunday, 19 January 2014 14:45
Thursday, 06 February 2014 21:34