BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada

syriabaraf

26-12-2013 (BNN) Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 September 2013 13:19
Monday, 27 January 2014 00:44
Thursday, 27 March 2014 13:29
Sunday, 17 November 2013 15:32
Thursday, 17 April 2014 18:57
Tuesday, 07 October 2014 23:33
Saturday, 02 November 2013 20:01
Wednesday, 15 January 2014 13:03
Tuesday, 24 September 2013 02:53
Saturday, 08 March 2014 01:20