BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada

syriabaraf

26-12-2013 (BNN) Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 11 April 2014 07:49
Wednesday, 14 August 2013 07:02
Saturday, 08 March 2014 08:19
Sunday, 06 July 2014 18:26
Friday, 15 November 2013 16:51
Monday, 17 June 2013 23:08
Monday, 28 April 2014 23:58
Friday, 14 March 2014 17:31
Saturday, 14 June 2014 10:39
Wednesday, 18 December 2013 16:18