BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada

syriabaraf

26-12-2013 (BNN) Daawo Baraf Iyo Qabow Ba,an Oo Helay Jabhada Ka Dagaalamaya Dalka Siiriya Ee Dagaalka Kula Jira Madaxweyne Asad Iyo Xulafadiisa Shiicada


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 29 August 2014 14:27
Wednesday, 11 December 2013 06:37
Monday, 20 January 2014 17:57
Sunday, 13 April 2014 15:16
Sunday, 15 September 2013 04:00
Tuesday, 20 August 2013 14:05
Friday, 06 December 2013 11:49
Monday, 01 September 2014 17:56
Friday, 23 May 2014 10:45
Monday, 20 October 2014 07:44