BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

"Waxaan U Mahad Naqayaa Madaxweyne Xasan Sheekh Fursada Uu ii Siiyay Inaan Dalkayga Kusoo Noqdo Oo Dadkayga Aan U Adeego.. Khudbadii Raysal Wasaaraha Cusub Cabdiwali Ee Xilka La Wareegay

CABDI_WALI_IYO_SAACID
"Waxaan U Mahad Naqayaa Madaxweyne Xasan Sheekh Fursada Uu ii Siiyay Inaan Dalkayga Kusoo Noqdo Oo Dadkayga Aan U Adeego.. Khudbadii Raysal Wasaaraha Cusub Cabdiwali Ee Xilka La Wareegay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 10 June 2014 15:10
Tuesday, 29 April 2014 16:29
Tuesday, 15 July 2014 18:10
Sunday, 08 September 2013 02:00
Saturday, 02 November 2013 13:37
Thursday, 17 October 2013 23:50
Monday, 09 December 2013 18:23
Friday, 21 March 2014 10:43
Tuesday, 04 March 2014 20:30
Monday, 01 September 2014 08:20