BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BURCO : Halkan Ka Daawo Arragtida Dhalinyarada iyo Odayaasha Beesha Bariga Burco Mudaharaadkii Sabobay Dhimasha Iyo Dhaawaca Ee Ka Dhacay Magaaladaas +VIDEO

aragtida_bariga_burco
BURCO (Bnn) Halkan Ka Daawo Arragtida Dhalinyarada iyo Odayaasha Beesha Bariga Burco Mudaharaadkii Sabobay Dhimasha Iyo Dhaawaca Ee Ka Dhacay Magaaladaas

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 02:36
Sunday, 09 March 2014 00:45
Friday, 16 August 2013 17:00
Sunday, 27 July 2014 11:43
Wednesday, 12 March 2014 20:56
Friday, 06 September 2013 15:30
Sunday, 27 October 2013 16:33
Sunday, 12 October 2014 16:01
Friday, 19 September 2014 07:25
Wednesday, 18 June 2014 20:55