BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BURCO : Halkan Ka Daawo Arragtida Dhalinyarada iyo Odayaasha Beesha Bariga Burco Mudaharaadkii Sabobay Dhimasha Iyo Dhaawaca Ee Ka Dhacay Magaaladaas +VIDEO

aragtida_bariga_burco
BURCO (Bnn) Halkan Ka Daawo Arragtida Dhalinyarada iyo Odayaasha Beesha Bariga Burco Mudaharaadkii Sabobay Dhimasha Iyo Dhaawaca Ee Ka Dhacay Magaaladaas

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 23 April 2014 12:16
Wednesday, 16 October 2013 14:48
Tuesday, 24 December 2013 11:53
Monday, 21 April 2014 16:00
Sunday, 31 August 2014 17:42
Thursday, 29 August 2013 00:23
Tuesday, 09 September 2014 15:07
Tuesday, 21 January 2014 23:03
Monday, 23 September 2013 21:58
Sunday, 17 August 2014 13:40