BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf .. +VIDEO

xasan_cabdilaahi_gadhweyne
27-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 01 November 2013 14:12
Thursday, 26 June 2014 22:13
Sunday, 29 June 2014 13:42
Saturday, 09 August 2014 18:16
Monday, 26 May 2014 13:43
Saturday, 16 August 2014 14:32
Thursday, 10 July 2014 14:42
Monday, 21 October 2013 16:02
Wednesday, 04 June 2014 14:06
Friday, 30 August 2013 19:10