BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf .. +VIDEO

xasan_cabdilaahi_gadhweyne
27-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 24 September 2013 01:59
Wednesday, 28 August 2013 11:40
Tuesday, 04 February 2014 16:33
Monday, 10 March 2014 12:32
Tuesday, 11 March 2014 14:14
Monday, 23 December 2013 19:04
Monday, 05 August 2013 01:36
Friday, 20 December 2013 06:34
Thursday, 21 November 2013 16:55
Sunday, 24 November 2013 06:45