BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf .. +VIDEO

xasan_cabdilaahi_gadhweyne
27-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 14 August 2014 12:39
Wednesday, 05 February 2014 03:59
Sunday, 26 January 2014 13:15
Wednesday, 12 February 2014 22:15
Tuesday, 03 December 2013 05:34
Saturday, 08 March 2014 15:59
Tuesday, 24 June 2014 10:31
Tuesday, 22 April 2014 09:04
Friday, 23 May 2014 19:43
Monday, 14 October 2013 18:26