BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf .. +VIDEO

xasan_cabdilaahi_gadhweyne
27-12-2013 Hargeysa (Bnn) DAAWO Dardaaranka Wasiir Xirsi Uu Siiyay Wasiirkii Hore Ee Waxbarashada Xasan Cabdilahi Gadhweyne " Rasaasta Wixii Madaxweynaha Ku Socota Adigay Kugu Sii Dhacaysa Adkeysigeeda Yeelo..Iska Caabinta Dhaaf

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 14 February 2014 08:57
Thursday, 28 November 2013 10:30
Wednesday, 16 October 2013 20:18
Monday, 24 March 2014 22:38
Friday, 11 October 2013 19:53
Wednesday, 02 October 2013 05:43
Tuesday, 04 March 2014 12:59
Sunday, 03 August 2014 08:43
Sunday, 02 March 2014 11:17
Thursday, 09 October 2014 12:55