DAAWO SIDUU U DHACAY Iyo RASAASTA OO DHACAYSA Mudaharaadkii Saaka Ka Dhacay Magaalada Hargeysa Ee Sabobay Dhimashada Halqof iyo inta La Ogyahay Sadex Qof Oo Dhaawac Ah+VIDEO

mudaharaad_ki
28-12-2013 Hargeysa (Bnn) Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Mudaharaadkii Saaka Ka Dhacay Magaalada Hargeysa Ee Sabobay Dhimashada Halqof iyo inta La Ogyahay Sadex Qof Oo Dhaawac Ah

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 02 November 2013 22:40
Friday, 25 April 2014 04:00
Thursday, 23 January 2014 12:17
Saturday, 24 May 2014 21:09
Wednesday, 14 August 2013 14:23
Thursday, 20 February 2014 10:42
Monday, 25 November 2013 14:14
Tuesday, 29 October 2013 04:36
Sunday, 16 February 2014 17:25
Monday, 17 February 2014 00:01