DAAWO SIDUU U DHACAY Iyo RASAASTA OO DHACAYSA Mudaharaadkii Saaka Ka Dhacay Magaalada Hargeysa Ee Sabobay Dhimashada Halqof iyo inta La Ogyahay Sadex Qof Oo Dhaawac Ah+VIDEO

mudaharaad_ki
28-12-2013 Hargeysa (Bnn) Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Mudaharaadkii Saaka Ka Dhacay Magaalada Hargeysa Ee Sabobay Dhimashada Halqof iyo inta La Ogyahay Sadex Qof Oo Dhaawac Ah

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 11 March 2014 14:08
Saturday, 12 October 2013 14:24
Wednesday, 30 April 2014 16:54
Monday, 09 September 2013 17:19
Sunday, 23 March 2014 12:01
Tuesday, 21 January 2014 19:06
Wednesday, 04 June 2014 15:32
Saturday, 04 January 2014 16:58
Thursday, 31 October 2013 15:51
Thursday, 19 September 2013 19:51