DAAWO QOSOLKA: Dagaal Dhexmaray Bisad Darbi Jiif Ah (Homeless Cat) iyo Naag Amaan Uga Weyday Bisada Aygeega : DAAWO WAXA QABSADAY +VIDEO

bisyad_iyo_naag_isdilay
28-12-2013 Washington (Bnn) DAAWO QOSOLKA: Dagaal Dhexmaray Bisad Darbi Jiif Ah (Homeless Cat) iyo Naag Amaan Uga Weyday Bisada Aygeega : DAAWO WAXA QABSADAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 September 2013 23:26
Sunday, 12 January 2014 17:54
Friday, 09 August 2013 10:08
Wednesday, 08 January 2014 05:26
Friday, 20 December 2013 06:29
Sunday, 30 March 2014 15:37
Thursday, 15 August 2013 07:50
Monday, 26 August 2013 01:33
Thursday, 17 April 2014 04:31
Wednesday, 16 April 2014 13:49