DAAWO QOSOLKA: Dagaal Dhexmaray Bisad Darbi Jiif Ah (Homeless Cat) iyo Naag Amaan Uga Weyday Bisada Aygeega : DAAWO WAXA QABSADAY +VIDEO

bisyad_iyo_naag_isdilay
28-12-2013 Washington (Bnn) DAAWO QOSOLKA: Dagaal Dhexmaray Bisad Darbi Jiif Ah (Homeless Cat) iyo Naag Amaan Uga Weyday Bisada Aygeega : DAAWO WAXA QABSADAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 16 February 2014 12:31
Thursday, 15 August 2013 06:24
Saturday, 28 June 2014 04:10
Friday, 25 April 2014 10:23
Sunday, 10 August 2014 12:05
Sunday, 13 October 2013 22:12
Monday, 26 August 2013 05:45
Sunday, 23 February 2014 18:10
Saturday, 24 August 2013 04:00
Sunday, 04 May 2014 23:38