DAAWO QOSOLKA: Dagaal Dhexmaray Bisad Darbi Jiif Ah (Homeless Cat) iyo Naag Amaan Uga Weyday Bisada Aygeega : DAAWO WAXA QABSADAY +VIDEO

bisyad_iyo_naag_isdilay
28-12-2013 Washington (Bnn) DAAWO QOSOLKA: Dagaal Dhexmaray Bisad Darbi Jiif Ah (Homeless Cat) iyo Naag Amaan Uga Weyday Bisada Aygeega : DAAWO WAXA QABSADAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 24 March 2014 21:20
Monday, 18 November 2013 14:45
Wednesday, 18 December 2013 05:31
Saturday, 02 August 2014 23:30
Friday, 22 November 2013 10:32
Thursday, 03 October 2013 20:17
Tuesday, 11 March 2014 09:49
Wednesday, 21 May 2014 03:50
Wednesday, 12 February 2014 14:31
Monday, 11 November 2013 01:01