DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari +VIDEO

waran_cade_berbera_3231-12-2013 Berbera (Bnn) DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 23 March 2014 15:21
Monday, 09 June 2014 17:35
Saturday, 17 August 2013 12:15
Sunday, 15 September 2013 14:21
Saturday, 02 November 2013 19:42
Sunday, 23 February 2014 02:17
Monday, 05 August 2013 22:21
Tuesday, 21 January 2014 19:06
Thursday, 01 August 2013 12:45
Thursday, 20 March 2014 18:37