DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari +VIDEO

waran_cade_berbera_3231-12-2013 Berbera (Bnn) DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 24 October 2014 12:28
Monday, 02 September 2013 16:27
Saturday, 16 November 2013 19:54
Saturday, 15 February 2014 12:13
Friday, 11 October 2013 18:19
Thursday, 12 September 2013 16:34
Thursday, 20 February 2014 22:56
Tuesday, 12 November 2013 22:04
Wednesday, 18 June 2014 23:08
Saturday, 01 March 2014 20:06