DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari +VIDEO

waran_cade_berbera_3231-12-2013 Berbera (Bnn) DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 07 May 2014 03:27
Friday, 06 December 2013 16:18
Tuesday, 24 December 2013 11:53
Tuesday, 10 June 2014 06:03
Wednesday, 05 February 2014 00:42
Saturday, 24 August 2013 07:48
Sunday, 08 September 2013 04:53
Monday, 07 October 2013 18:02
Thursday, 14 November 2013 05:45
Thursday, 06 March 2014 10:39