DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari +VIDEO

waran_cade_berbera_3231-12-2013 Berbera (Bnn) DAAWO: Wasiirka Arrimaha Gudaha Somaliland Oo Ka Warbixiyay Kormeer Ay Saaka Ku Mareen Wadada Dib U Dhiska Lagu Sameynayo Ee Hargeysa Uga Baxda Bari

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 26 September 2014 22:48
Friday, 30 August 2013 05:55
Tuesday, 30 September 2014 01:05
Tuesday, 22 April 2014 00:01
Tuesday, 21 October 2014 20:46
Monday, 13 January 2014 08:36
Friday, 13 December 2013 02:34
Thursday, 05 September 2013 19:18
Thursday, 10 October 2013 21:34
Saturday, 23 November 2013 11:31