BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Madaxweyne Ku Xigeenka Somaliland Oo Maanta Xadhiga Ka Jaray Carwada Sanadlaha Ah Ee Somaliland (SAWIRO)

CARWO401-01-2014 (BNN) Carwada Somaliland ee bandhiga ganacsiga oo maanta laga furay Hargeysa iyo Madaxweyne ku xigeenka oo xadhiga ka jaray (SAWIRO)

Cabdiraxman (SUUL)

Hargeysa/Boramanews

CARWO1

CARWO1CARWO2CARWO3CARWO4CARWO6CARWO7

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 15 October 2013 21:04
Friday, 07 February 2014 00:26
Friday, 20 September 2013 20:35
Wednesday, 26 March 2014 05:45
Thursday, 26 December 2013 16:30
Wednesday, 21 August 2013 18:40
Tuesday, 03 December 2013 05:34
Wednesday, 16 October 2013 15:05
Thursday, 01 August 2013 12:45
Tuesday, 17 December 2013 21:04