BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Madaxweyne Ku Xigeenka Somaliland Oo Maanta Xadhiga Ka Jaray Carwada Sanadlaha Ah Ee Somaliland (SAWIRO)

CARWO401-01-2014 (BNN) Carwada Somaliland ee bandhiga ganacsiga oo maanta laga furay Hargeysa iyo Madaxweyne ku xigeenka oo xadhiga ka jaray (SAWIRO)

Cabdiraxman (SUUL)

Hargeysa/Boramanews

CARWO1

CARWO1CARWO2CARWO3CARWO4CARWO6CARWO7

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 04 August 2013 13:18
Monday, 04 November 2013 21:59
Sunday, 27 July 2014 11:14
Wednesday, 25 June 2014 10:08
Wednesday, 04 September 2013 02:22
Monday, 07 October 2013 15:02
Sunday, 29 June 2014 15:21
Saturday, 08 March 2014 12:34
Thursday, 01 May 2014 17:55
Saturday, 23 November 2013 13:43