BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Anagoo Ah Beelwaynta Xeebjire Ee Ku Nool Dalka Jabuuti Waxaan Hambalyo Iyo Bogaadin U Diraynaa Natiijada Shirkii Beesha Ee London

London_pictures_095Anagoo ah beelwaynta Xeebjire ee ku nool Dalka Jabuuti ee ka kooban ganacsato,siyaasiyiin,Shaqaale iyo odayaalba waxaan halkan ka hambalyaynaynaa taageerona ugu diraynaa shirkii beelwaynta Xeebjire ee dalka Ingiriiska.Sidoo kalena waxaan aad ugu faraxsan nahay Suldaan Ismaail Suldan Sh.Muuse  oo ah Suldaanka Beesha.

 

Afhayeenka Beesha

Xasan Cumar 

Jabuuti

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 28 October 2013 19:16
Thursday, 16 January 2014 21:34
Sunday, 21 September 2014 20:27
Wednesday, 08 January 2014 05:26
Friday, 04 April 2014 17:10
Monday, 03 March 2014 13:18
Thursday, 16 October 2014 16:43
Wednesday, 22 January 2014 20:46
Saturday, 10 May 2014 07:35
Saturday, 28 December 2013 17:05