BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Anagoo Ah Beelwaynta Xeebjire Ee Ku Nool Dalka Jabuuti Waxaan Hambalyo Iyo Bogaadin U Diraynaa Natiijada Shirkii Beesha Ee London

London_pictures_095Anagoo ah beelwaynta Xeebjire ee ku nool Dalka Jabuuti ee ka kooban ganacsato,siyaasiyiin,Shaqaale iyo odayaalba waxaan halkan ka hambalyaynaynaa taageerona ugu diraynaa shirkii beelwaynta Xeebjire ee dalka Ingiriiska.Sidoo kalena waxaan aad ugu faraxsan nahay Suldaan Ismaail Suldan Sh.Muuse  oo ah Suldaanka Beesha.

 

Afhayeenka Beesha

Xasan Cumar 

Jabuuti

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 15 February 2014 22:07
Thursday, 06 March 2014 20:59
Thursday, 05 September 2013 21:12
Monday, 05 August 2013 03:11
Sunday, 19 January 2014 13:40
Monday, 10 February 2014 12:00
Friday, 06 September 2013 21:17
Sunday, 04 May 2014 16:22
Wednesday, 07 May 2014 15:00
Friday, 15 November 2013 15:31