BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Prof Samatar iyo Su'aalo Somaliland iyo Aqoontiisa Ku Saabsan Ay Waydiiyeen Ardayda Jaamacada Eelo Ee Magaalada Borama +VIDEO

borama_iyo_sa
01-01-2013 Borama (Bnn) DAAWO: Prof Samatar iyo Su'aalo Somaliland iyo Aqoontiisa Ku Saabsan Ay Waydiiyeen Ardayda Jaamacada Eelo Ee Magaalada Borama

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 10 October 2013 23:47
Saturday, 17 August 2013 14:01
Tuesday, 16 September 2014 11:24
Saturday, 07 September 2013 02:11
Wednesday, 12 March 2014 20:56
Wednesday, 03 September 2014 16:59
Monday, 07 October 2013 03:46
Sunday, 13 April 2014 15:05
Thursday, 02 October 2014 21:22
Thursday, 07 November 2013 21:38