BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Prof Samatar iyo Su'aalo Somaliland iyo Aqoontiisa Ku Saabsan Ay Waydiiyeen Ardayda Jaamacada Eelo Ee Magaalada Borama +VIDEO

borama_iyo_sa
01-01-2013 Borama (Bnn) DAAWO: Prof Samatar iyo Su'aalo Somaliland iyo Aqoontiisa Ku Saabsan Ay Waydiiyeen Ardayda Jaamacada Eelo Ee Magaalada Borama

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 16 September 2013 22:13
Friday, 23 May 2014 04:15
Monday, 18 November 2013 17:33
Monday, 02 September 2013 00:09
Thursday, 28 November 2013 11:48
Saturday, 19 October 2013 14:06
Tuesday, 11 February 2014 16:31
Thursday, 01 May 2014 03:33
Friday, 09 August 2013 05:09
Friday, 21 February 2014 21:54