BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Prof Samatar iyo Su'aalo Somaliland iyo Aqoontiisa Ku Saabsan Ay Waydiiyeen Ardayda Jaamacada Eelo Ee Magaalada Borama +VIDEO

borama_iyo_sa
01-01-2013 Borama (Bnn) DAAWO: Prof Samatar iyo Su'aalo Somaliland iyo Aqoontiisa Ku Saabsan Ay Waydiiyeen Ardayda Jaamacada Eelo Ee Magaalada Borama

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 26 June 2014 16:05
Wednesday, 25 June 2014 00:21
Monday, 05 August 2013 22:03
Tuesday, 22 July 2014 17:59
Saturday, 07 December 2013 05:04
Monday, 07 April 2014 13:51
Friday, 14 February 2014 15:14
Saturday, 21 June 2014 03:54
Tuesday, 01 April 2014 14:43
Wednesday, 23 April 2014 16:52