BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. Cunaqabateyn Badheedh Ah Ayaa Gobolkii Lagu So Rogay " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awda/Salall +VIDEO

EEEDDD
01-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awdal

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 30 October 2013 18:43
Tuesday, 18 February 2014 18:26
Saturday, 14 September 2013 10:33
Sunday, 19 January 2014 10:34
Thursday, 22 August 2013 09:19
Sunday, 20 October 2013 03:37
Thursday, 28 November 2013 01:01
Friday, 20 September 2013 23:45
Monday, 09 September 2013 01:43
Saturday, 30 November 2013 13:36