BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. Cunaqabateyn Badheedh Ah Ayaa Gobolkii Lagu So Rogay " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awda/Salall +VIDEO

EEEDDD
01-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awdal

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 December 2013 16:03
Monday, 01 September 2014 07:53
Friday, 04 April 2014 16:37
Friday, 04 July 2014 10:20
Monday, 17 March 2014 02:26
Saturday, 05 October 2013 17:28
Tuesday, 17 June 2014 02:03
Tuesday, 04 February 2014 20:53
Tuesday, 14 January 2014 18:26
Tuesday, 29 October 2013 16:54