BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. Cunaqabateyn Badheedh Ah Ayaa Gobolkii Lagu So Rogay " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awda/Salall +VIDEO

EEEDDD
01-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awdal

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 31 December 2013 20:36
Wednesday, 23 April 2014 12:16
Thursday, 15 August 2013 05:17
Wednesday, 14 August 2013 07:02
Thursday, 27 March 2014 17:25
Wednesday, 30 April 2014 06:38
Friday, 07 February 2014 23:43
Tuesday, 08 April 2014 13:17
Friday, 28 February 2014 07:39
Thursday, 31 July 2014 14:48