BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. Cunaqabateyn Badheedh Ah Ayaa Gobolkii Lagu So Rogay " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awda/Salall +VIDEO

EEEDDD
01-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO: "Maanta Wixii Ka Dambeeya Waa Inaad Is Xoraysaan Reer Awdalow .. " Gudoomiyaha Xisbiga UCID Ee Gobolka Awdal

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 June 2014 21:26
Saturday, 01 February 2014 13:57
Wednesday, 24 September 2014 08:56
Wednesday, 08 January 2014 02:09
Wednesday, 15 October 2014 10:38
Monday, 09 June 2014 14:51
Friday, 10 January 2014 14:50
Saturday, 26 April 2014 13:54
Monday, 09 September 2013 15:50
Saturday, 18 January 2014 14:03