MARAYKANKA:Halkan Ka Daawo Sawiro Laga Qaaday Madaxweynaha Maraykanka Oo Lagu Sheegay Kuwii Ugu Mahada Badnaa Sanadkii 2013KII (SAWIRO)

brc2

02-1-2013 (BNN) Halkan Ka Daawo Sawiro Laga Qaaday Madaxweynaha Maraykanka Oo Lagu Sheegay Kuwii Ugu Mahada Badnaa Sandkii 2013KII

brc2brc4brc7brc8obm8

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 07 November 2013 03:51
Thursday, 27 February 2014 21:20
Tuesday, 18 March 2014 10:47
Saturday, 08 March 2014 08:43
Tuesday, 06 May 2014 17:51
Wednesday, 25 September 2013 23:30
Monday, 20 January 2014 21:53
Monday, 07 July 2014 10:16
Wednesday, 25 December 2013 12:45
Tuesday, 18 June 2013 20:51