MARAYKANKA:Halkan Ka Daawo Sawiro Laga Qaaday Madaxweynaha Maraykanka Oo Lagu Sheegay Kuwii Ugu Mahada Badnaa Sanadkii 2013KII (SAWIRO)

brc2

02-1-2013 (BNN) Halkan Ka Daawo Sawiro Laga Qaaday Madaxweynaha Maraykanka Oo Lagu Sheegay Kuwii Ugu Mahada Badnaa Sandkii 2013KII

brc2brc4brc7brc8obm8

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 04 June 2014 05:53
Thursday, 03 October 2013 00:45
Saturday, 04 January 2014 11:20
Wednesday, 07 August 2013 11:04
Thursday, 17 April 2014 18:11
Sunday, 12 October 2014 16:01
Thursday, 22 August 2013 11:46
Thursday, 15 May 2014 03:12
Friday, 20 December 2013 14:03
Monday, 04 August 2014 12:47