BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Maraykanka Oo Dhaqaale Xoog Badan Ku Bixiya La Dagaalanka Daroogada Oo Markii Ugu Horaysay Loo Fasaxay Gobolka Ka Mida Iyo Saf Loogalay (VIDEO+SAWIRO)

cld102-01.2014 (BNN) Askari ka mid ahaa ciidamadii Maraykanka ee duulaanka ku qaaday dalka Ciraaq oo hawlgab noqday ayaa safka hore ee qaadashada doroogada Marihuana ka qaatay dukaan wayn kadib markii la sharciyeeyay gobolka Colorado dalka Maraykanka.Askarigani  oo magaciisa ku sheegay Sean Assariti ayaa sheegay in uu ku faraxsan yahay in uu noqdo qofkii ugu horeeyay ee iibsada daroogadani isla markaana wax ka tari doonto xanuun xaga maskaxda oo i haya.

Xafiiska Wararka Boramanews

Boramanews/Facebook

cld1cld2cld4cld5cld3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 13 March 2014 23:09
Thursday, 28 November 2013 19:54
Friday, 21 March 2014 14:39
Saturday, 22 March 2014 20:00
Sunday, 30 March 2014 17:08
Saturday, 16 November 2013 19:54
Sunday, 17 November 2013 18:44
Monday, 12 August 2013 22:58
Wednesday, 29 January 2014 20:26
Wednesday, 12 March 2014 13:20