BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Ismariwaaga Xukuumada Shiicada Ah Ee Ciraaq Iyo Sunniyiinta Oo Sii Xumaaday Iyo Magaalada Faluuja Oo Jabhad Sunniyiin Ahi La Wareegeen DAAWO WAXA DHACAY

 FALUJAH02-01-2014 (BNN) Ismariwaaga Xukuumada Shiicada Ah Ee Raysalwasaare Maaliki Iyo Sunniyiinta Ciraaq Oo Sii Xumaaday Iyo Magaalada Faluuja Oo Jabhad Sunniyiin Ahi La Wareegeen DAAWO WAXA DHACAY


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 30 March 2014 20:37
Thursday, 30 January 2014 18:00
Tuesday, 04 March 2014 07:12
Friday, 24 January 2014 11:51
Saturday, 22 March 2014 18:12
Sunday, 16 February 2014 12:31
Friday, 20 December 2013 14:03
Wednesday, 16 April 2014 12:02
Thursday, 12 September 2013 09:11
Wednesday, 09 April 2014 22:31