BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Ismariwaaga Xukuumada Shiicada Ah Ee Ciraaq Iyo Sunniyiinta Oo Sii Xumaaday Iyo Magaalada Faluuja Oo Jabhad Sunniyiin Ahi La Wareegeen DAAWO WAXA DHACAY

 FALUJAH02-01-2014 (BNN) Ismariwaaga Xukuumada Shiicada Ah Ee Raysalwasaare Maaliki Iyo Sunniyiinta Ciraaq Oo Sii Xumaaday Iyo Magaalada Faluuja Oo Jabhad Sunniyiin Ahi La Wareegeen DAAWO WAXA DHACAY


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 28 September 2013 18:47
Monday, 07 October 2013 18:26
Thursday, 08 August 2013 22:24
Monday, 04 November 2013 14:27
Tuesday, 31 December 2013 10:29
Thursday, 17 April 2014 17:14
Sunday, 05 January 2014 22:37
Wednesday, 18 June 2014 20:55
Saturday, 17 May 2014 09:25
Saturday, 09 November 2013 20:16