BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAALO + SAWIRRO KALE : 13 Soomaali ah Oo Lix Ka Mid Ahi Xaaladooda Khatartahay Oo Ku Dhaawacmay Dabka Ka Kacay Guri Dabaqa Oo Soomaali Deganeyd Magaalada Minneapolis

02-01-2013 Minneapolis (Bnn) 13 Soomaali ah Oo Lix Ka Mid Ahi Xaaladooda Khatartahay Oo Ku Dhaawacmay Dabka Ka Kacay Guri Dabaqa Oo Soomaali Deganeyd Minneapolis
guriga_shufbeelay
guriga_shufbeeley6guriga_shufbeeley7guriga_shufbeeley8guriga_shufbeeley9guriga_shufbeeley10guriga_shufbeeley10guriga_shufbeeley11guriga_shufbeeley4
guriga_shufbeeley5guriga_shufbeeley2

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 03 September 2013 09:32
Friday, 15 November 2013 16:51
Saturday, 24 August 2013 06:16
Thursday, 28 November 2013 11:00
Friday, 07 March 2014 07:58
Sunday, 01 September 2013 13:39
Thursday, 12 December 2013 16:55
Saturday, 28 September 2013 03:57
Saturday, 08 March 2014 08:37
Monday, 10 March 2014 09:28