BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO MUUQAALO + SAWIRRO KALE : 13 Soomaali ah Oo Lix Ka Mid Ahi Xaaladooda Khatartahay Oo Ku Dhaawacmay Dabka Ka Kacay Guri Dabaqa Oo Soomaali Deganeyd Magaalada Minneapolis

02-01-2013 Minneapolis (Bnn) 13 Soomaali ah Oo Lix Ka Mid Ahi Xaaladooda Khatartahay Oo Ku Dhaawacmay Dabka Ka Kacay Guri Dabaqa Oo Soomaali Deganeyd Minneapolis
guriga_shufbeelay
guriga_shufbeeley6guriga_shufbeeley7guriga_shufbeeley8guriga_shufbeeley9guriga_shufbeeley10guriga_shufbeeley10guriga_shufbeeley11guriga_shufbeeley4
guriga_shufbeeley5guriga_shufbeeley2

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 05 November 2013 16:51
Monday, 26 August 2013 17:19
Friday, 25 April 2014 12:43
Monday, 08 September 2014 19:13
Tuesday, 06 May 2014 04:45
Tuesday, 11 February 2014 13:57
Thursday, 06 February 2014 06:49
Tuesday, 25 February 2014 16:21
Wednesday, 31 July 2013 20:38
Tuesday, 31 December 2013 19:58