BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Maayarka Magaalada Minneapolis Oo Buunto Ama Biriij Buundo ku Magacaabay Marxuum Xuseen Samatar Oo Uu Sheegay Inuu Muteystay iyo Xaaska Marxuunka Oo ... +VIDEO

minneapolis_duqa_magaalada
02-01-2014 Minneapolis (Bnn) Duqa magaalada Minneapolis ee dalka mareykanka oo Buundo ku magacaabay Marxuum Xuseen Samatar.iyo xaaska marxuumka oo u mahad celisay duqa magaalada iyadoona gudoon siisay hadiyad ka sameysan awr iyo nirig sidoo kale siisay cimaamad aad u qurxoon

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 10 October 2013 15:01
Saturday, 04 January 2014 11:35
Tuesday, 19 November 2013 20:38
Sunday, 29 June 2014 13:42
Friday, 02 August 2013 19:27
Friday, 20 September 2013 13:26
Monday, 23 June 2014 17:28
Saturday, 08 February 2014 23:09
Saturday, 23 November 2013 11:53
Tuesday, 06 May 2014 05:54