BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Maayarka Magaalada Minneapolis Oo Buunto Ama Biriij Buundo ku Magacaabay Marxuum Xuseen Samatar Oo Uu Sheegay Inuu Muteystay iyo Xaaska Marxuunka Oo ... +VIDEO

minneapolis_duqa_magaalada
02-01-2014 Minneapolis (Bnn) Duqa magaalada Minneapolis ee dalka mareykanka oo Buundo ku magacaabay Marxuum Xuseen Samatar.iyo xaaska marxuumka oo u mahad celisay duqa magaalada iyadoona gudoon siisay hadiyad ka sameysan awr iyo nirig sidoo kale siisay cimaamad aad u qurxoon

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 08 February 2014 22:51
Thursday, 01 August 2013 20:14
Wednesday, 09 October 2013 22:46
Monday, 07 October 2013 19:30
Thursday, 28 November 2013 01:01
Monday, 23 September 2013 11:09
Sunday, 13 April 2014 22:13
Thursday, 05 December 2013 14:01
Thursday, 20 March 2014 19:19
Tuesday, 31 December 2013 06:19