BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Maayarka Magaalada Minneapolis Oo Buunto Ama Biriij Buundo ku Magacaabay Marxuum Xuseen Samatar Oo Uu Sheegay Inuu Muteystay iyo Xaaska Marxuunka Oo ... +VIDEO

minneapolis_duqa_magaalada
02-01-2014 Minneapolis (Bnn) Duqa magaalada Minneapolis ee dalka mareykanka oo Buundo ku magacaabay Marxuum Xuseen Samatar.iyo xaaska marxuumka oo u mahad celisay duqa magaalada iyadoona gudoon siisay hadiyad ka sameysan awr iyo nirig sidoo kale siisay cimaamad aad u qurxoon

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 14 March 2014 19:16
Wednesday, 24 September 2014 07:32
Friday, 26 September 2014 19:04
Thursday, 15 May 2014 14:50
Wednesday, 27 November 2013 08:41
Wednesday, 21 August 2013 11:07
Monday, 24 February 2014 18:45
Thursday, 13 March 2014 01:10
Monday, 27 January 2014 00:33
Friday, 18 July 2014 21:24