BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Prof Samatar Oo Maanta Ku Furay Heestii Sanadka Cusub Kulankii Uu La Qaatay Ardayda Jaamacada Camuud Ee Magaalada Borama "Kii Noo Hagaageee.... +VIDEO

samatar_iyo_sanadka
02-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO : Prof Samatar Oo Maanta Ku Furay Heestii Maxamed Saleebaan Ee Sanadka Kulan Uu La Qaatay Ardayda Jaamacada Camuud Ee Magaalada Borama "Kii Noo Hagaageee....

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 26 May 2014 05:49
Tuesday, 04 February 2014 17:27
Wednesday, 15 October 2014 08:11
Wednesday, 25 June 2014 10:08
Friday, 13 June 2014 05:33
Saturday, 28 September 2013 22:55
Saturday, 02 November 2013 06:33
Sunday, 01 June 2014 20:18
Thursday, 20 March 2014 11:02
Sunday, 04 August 2013 12:29