BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO : Prof Samatar Oo Maanta Ku Furay Heestii Sanadka Cusub Kulankii Uu La Qaatay Ardayda Jaamacada Camuud Ee Magaalada Borama "Kii Noo Hagaageee.... +VIDEO

samatar_iyo_sanadka
02-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO : Prof Samatar Oo Maanta Ku Furay Heestii Maxamed Saleebaan Ee Sanadka Kulan Uu La Qaatay Ardayda Jaamacada Camuud Ee Magaalada Borama "Kii Noo Hagaageee....

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 16 October 2013 15:05
Thursday, 31 July 2014 13:07
Tuesday, 26 November 2013 17:05
Thursday, 11 September 2014 07:54
Friday, 09 August 2013 05:09
Wednesday, 08 January 2014 13:21
Thursday, 27 March 2014 18:33
Wednesday, 29 January 2014 03:28
Tuesday, 19 November 2013 17:23
Thursday, 03 July 2014 21:34