BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

OODWEYEN: Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo.. +VIDEO

OODWEYEN_SAAKA
02-01-2013 Oodweyne (Bnn) Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 13 September 2014 18:02
Friday, 09 May 2014 16:25
Thursday, 18 September 2014 23:48
Friday, 11 July 2014 15:47
Saturday, 23 November 2013 11:31
Tuesday, 21 January 2014 14:58
Saturday, 04 January 2014 03:30
Monday, 14 July 2014 07:41
Thursday, 02 January 2014 14:55
Saturday, 08 March 2014 18:43