BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

OODWEYEN: Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo.. +VIDEO

OODWEYEN_SAAKA
02-01-2013 Oodweyne (Bnn) Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 01 October 2013 10:01
Saturday, 08 February 2014 10:45
Friday, 29 November 2013 19:25
Tuesday, 17 December 2013 15:37
Wednesday, 19 February 2014 10:10
Saturday, 07 December 2013 15:35
Tuesday, 15 April 2014 14:14
Sunday, 25 August 2013 05:14
Tuesday, 14 January 2014 18:35
Friday, 09 August 2013 18:59