BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

OODWEYEN: Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo.. +VIDEO

OODWEYEN_SAAKA
02-01-2013 Oodweyne (Bnn) Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 23 August 2014 17:47
Thursday, 19 June 2014 01:56
Monday, 02 September 2013 00:09
Sunday, 05 January 2014 02:06
Thursday, 26 September 2013 04:10
Wednesday, 04 December 2013 07:39
Friday, 11 October 2013 17:41
Monday, 12 May 2014 00:07
Thursday, 08 May 2014 05:14
Monday, 12 August 2013 23:40