BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

OODWEYEN: Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo.. +VIDEO

OODWEYEN_SAAKA
02-01-2013 Oodweyne (Bnn) Halkan Ka Daawo Siduu U Dhacay Saaka Mudaharaad Dadweyne Ku Gudooday Wasiir Xirsi Ay Ka Dhigeen Magaalada Oodweyne Iyo Khasaaraha Dhaawaca 5 Qof Oo..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 June 2014 07:16
Sunday, 19 January 2014 20:45
Tuesday, 21 October 2014 09:27
Saturday, 01 February 2014 02:09
Tuesday, 04 March 2014 12:45
Thursday, 30 October 2014 09:54
Sunday, 21 September 2014 15:33
Sunday, 13 July 2014 16:36
Sunday, 18 May 2014 14:10
Monday, 16 September 2013 09:35