BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MAXAA CUSUB FANKA "Xalaal Dhaladeey Xalaawati Laws .. Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Hees Cusub Sanadka Cusub 2014 ka Uu.. +VIDEO

kkkkk_hoe
03-01-2013 Borama (Bnn)Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Muuqaalka Sanadka Cusub Uu...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 04 October 2013 15:43
Sunday, 11 August 2013 13:27
Sunday, 22 December 2013 06:41
Thursday, 12 December 2013 10:28
Sunday, 30 March 2014 11:42
Sunday, 09 February 2014 14:18
Tuesday, 17 June 2014 16:52
Thursday, 19 June 2014 14:12
Thursday, 20 March 2014 19:58
Friday, 04 July 2014 10:20