BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MAXAA CUSUB FANKA "Xalaal Dhaladeey Xalaawati Laws .. Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Hees Cusub Sanadka Cusub 2014 ka Uu.. +VIDEO

kkkkk_hoe
03-01-2013 Borama (Bnn)Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Muuqaalka Sanadka Cusub Uu...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 11 April 2014 15:53
Saturday, 28 December 2013 21:47
Thursday, 21 November 2013 17:09
Monday, 02 December 2013 05:09
Saturday, 19 October 2013 14:55
Tuesday, 18 June 2013 12:54
Thursday, 10 October 2013 10:40
Wednesday, 25 December 2013 10:21
Sunday, 16 March 2014 16:08
Saturday, 26 April 2014 13:43