BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MAXAA CUSUB FANKA "Xalaal Dhaladeey Xalaawati Laws .. Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Hees Cusub Sanadka Cusub 2014 ka Uu.. +VIDEO

kkkkk_hoe
03-01-2013 Borama (Bnn)Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Muuqaalka Sanadka Cusub Uu...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 02 February 2014 06:23
Sunday, 06 October 2013 04:34
Sunday, 06 April 2014 16:11
Saturday, 28 June 2014 22:39
Wednesday, 27 November 2013 21:32
Wednesday, 06 August 2014 13:11
Thursday, 14 August 2014 12:39
Sunday, 01 December 2013 19:37
Friday, 19 September 2014 10:01
Sunday, 11 August 2013 13:52