BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

MAXAA CUSUB FANKA "Xalaal Dhaladeey Xalaawati Laws .. Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Hees Cusub Sanadka Cusub 2014 ka Uu.. +VIDEO

kkkkk_hoe
03-01-2013 Borama (Bnn)Fanaanka Codka Macaan Ee Nimcaan Hilaac iyo Muuqaalka Sanadka Cusub Uu...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 27 February 2014 21:20
Tuesday, 17 June 2014 16:38
Wednesday, 15 January 2014 12:39
Tuesday, 29 July 2014 09:20
Wednesday, 04 September 2013 16:59
Sunday, 05 January 2014 22:37
Saturday, 01 February 2014 22:16
Monday, 19 August 2013 00:48
Tuesday, 08 July 2014 22:03
Friday, 27 December 2013 22:17