DAAWO Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga ,Hiddaha & Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo+VIDEO

xaflada_so_dhaweynta_samatar_23
03-01-2013 Borama (Bnn) Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga iyo Kuwa Hiddaha iyo Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 22 September 2013 03:51
Friday, 21 March 2014 14:39
Monday, 07 October 2013 18:02
Monday, 24 March 2014 20:14
Tuesday, 29 October 2013 04:16
Friday, 15 November 2013 16:51
Wednesday, 07 August 2013 16:49
Friday, 20 September 2013 16:11
Monday, 07 April 2014 04:07
Tuesday, 13 August 2013 10:44