DAAWO Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga ,Hiddaha & Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo+VIDEO

xaflada_so_dhaweynta_samatar_23
03-01-2013 Borama (Bnn) Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga iyo Kuwa Hiddaha iyo Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 24 January 2014 02:36
Friday, 25 October 2013 04:54
Thursday, 15 May 2014 07:50
Wednesday, 20 November 2013 15:15
Tuesday, 24 December 2013 03:44
Sunday, 17 August 2014 13:40
Monday, 20 January 2014 21:57
Wednesday, 23 April 2014 17:44
Tuesday, 11 March 2014 14:08
Friday, 01 August 2014 13:39