DAAWO Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga ,Hiddaha & Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo+VIDEO

xaflada_so_dhaweynta_samatar_23
03-01-2013 Borama (Bnn) Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga iyo Kuwa Hiddaha iyo Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 20 January 2014 06:14
Wednesday, 08 January 2014 20:34
Sunday, 16 March 2014 11:22
Sunday, 18 August 2013 23:53
Monday, 14 April 2014 14:33
Thursday, 30 October 2014 09:40
Monday, 10 March 2014 09:28
Friday, 06 June 2014 17:26
Saturday, 23 August 2014 13:23
Friday, 25 April 2014 19:03