DAAWO Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga ,Hiddaha & Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo+VIDEO

xaflada_so_dhaweynta_samatar_23
03-01-2013 Borama (Bnn) Xaflad Loogu Magac Daray Maalinta Dhaqanka Awdal Oo Lagu Bandhigay Ciyaaraha Sayliciga iyo Kuwa Hiddaha iyo Dhaqan iyo Suldaan Samatar Oo

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 26 April 2014 11:57
Monday, 14 October 2013 21:21
Wednesday, 16 July 2014 12:57
Tuesday, 10 December 2013 04:32
Tuesday, 03 December 2013 20:20
Monday, 23 December 2013 19:04
Friday, 30 August 2013 06:38
Tuesday, 29 April 2014 17:10
Thursday, 27 March 2014 18:33
Monday, 30 December 2013 12:46