BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRADA: Koobka Kuliyadaha Jaamacada Camuud Kooxda Kuliyada Waxbarashadu Kabaha La Martay Kooxda Kuliyada ICT da

CIYAARTA_IS_303-01-2014 Borama (Bnn) iyadoo uu gabo gabo ku dhaw yahay koobka kubada cagta ee u dhexeeyey kooxaha kala kooxaha ku kala ciyaarayey macagyada kuliyada jaamacada camuud,

waxaa maanta fooda is daray kooxaha ku kala ciyaarayey magacyada kuliyadaha Education Vs ICT
ciyaatani ayaa ahayd ciyaar aad iyo aad u adag koox walibana dhankeeda ay dufaaca adkaysatay balse waxaa ciyaaartani ku gacan saray kooxda ku ciyaaraysay magaca Educationka,

waxaana ciyaartu ay ka jeeday kooxda ku ciyaaraysay magaca ICT, waxaana ay guushu ku raacday kooxdii ku ciyaaraysay magaca Educationka, Education 2 VS.ICT 0
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 06 January 2014 12:30
Wednesday, 09 October 2013 14:36
Thursday, 05 June 2014 13:45
Thursday, 15 May 2014 08:18
Thursday, 17 April 2014 20:23
Thursday, 03 April 2014 12:09
Saturday, 19 July 2014 14:37
Sunday, 17 November 2013 07:24
Thursday, 08 May 2014 03:10
Monday, 07 April 2014 13:42