BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO SAWIRRADA: Koobka Kuliyadaha Jaamacada Camuud Kooxda Kuliyada Waxbarashadu Kabaha La Martay Kooxda Kuliyada ICT da

CIYAARTA_IS_303-01-2014 Borama (Bnn) iyadoo uu gabo gabo ku dhaw yahay koobka kubada cagta ee u dhexeeyey kooxaha kala kooxaha ku kala ciyaarayey macagyada kuliyada jaamacada camuud,

waxaa maanta fooda is daray kooxaha ku kala ciyaarayey magacyada kuliyadaha Education Vs ICT
ciyaatani ayaa ahayd ciyaar aad iyo aad u adag koox walibana dhankeeda ay dufaaca adkaysatay balse waxaa ciyaaartani ku gacan saray kooxda ku ciyaaraysay magaca Educationka,

waxaana ciyaartu ay ka jeeday kooxda ku ciyaaraysay magaca ICT, waxaana ay guushu ku raacday kooxdii ku ciyaaraysay magaca Educationka, Education 2 VS.ICT 0
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3
ciyaro_1
ciyaro_2ciyaro_3

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 06 April 2014 11:40
Monday, 30 June 2014 00:37
Monday, 26 May 2014 11:32
Sunday, 09 February 2014 11:28
Tuesday, 19 November 2013 06:28
Thursday, 26 June 2014 20:11
Sunday, 11 August 2013 21:34
Wednesday, 30 October 2013 16:08
Thursday, 24 October 2013 15:34
Thursday, 14 November 2013 15:44