BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

kalsoonixasan04.01.2013. BNN. Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 04 February 2014 06:18
Monday, 26 May 2014 14:04
Saturday, 17 May 2014 08:29
Thursday, 17 July 2014 00:34
Wednesday, 08 January 2014 02:05
Tuesday, 07 October 2014 17:13
Sunday, 17 August 2014 21:52
Tuesday, 23 September 2014 09:58
Wednesday, 09 October 2013 18:59
Thursday, 03 July 2014 10:32