BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

kalsoonixasan04.01.2013. BNN. Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 11 August 2013 22:31
Thursday, 05 September 2013 22:17
Monday, 06 January 2014 00:13
Saturday, 09 November 2013 20:45
Sunday, 19 January 2014 22:49
Friday, 15 August 2014 01:11
Thursday, 13 February 2014 21:25
Sunday, 06 April 2014 16:42
Thursday, 24 October 2013 21:24
Sunday, 13 April 2014 11:07