BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

kalsoonixasan04.01.2013. BNN. Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 23 September 2013 22:37
Thursday, 26 December 2013 03:45
Tuesday, 07 January 2014 17:13
Wednesday, 02 October 2013 21:01
Wednesday, 07 August 2013 05:32
Saturday, 28 December 2013 15:03
Wednesday, 19 March 2014 23:31
Tuesday, 18 March 2014 18:48
Sunday, 09 March 2014 15:55
Thursday, 06 March 2014 20:59