BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

kalsoonixasan04.01.2013. BNN. Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 09 October 2013 14:36
Thursday, 28 November 2013 18:22
Friday, 02 May 2014 03:27
Thursday, 10 April 2014 00:39
Thursday, 24 April 2014 08:22
Friday, 06 September 2013 21:35
Tuesday, 20 May 2014 17:02
Sunday, 08 September 2013 22:22
Saturday, 26 October 2013 20:20
Monday, 17 March 2014 16:06