BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

kalsoonixasan04.01.2013. BNN. Daawo Waraysi Xiiso Badan Uu Bixiyey Dabaaldaga Sannadka Hobolka Weyn Ee Xassa Waddo iyo Hees Cusub (Video)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 19 January 2014 13:09
Thursday, 03 October 2013 00:39
Sunday, 06 April 2014 20:50
Tuesday, 14 January 2014 18:52
Monday, 24 March 2014 20:23
Sunday, 04 August 2013 15:58
Monday, 16 June 2014 07:31
Sunday, 26 January 2014 00:26
Saturday, 24 August 2013 03:41
Tuesday, 18 February 2014 09:34