BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

WARAYSI XIISO LEH: Prof Cali Khaliif Galeydh Oo U Digay Raysal Wasaaraha Cusub , Madaxweynaha Iyo ku Xigeenka Puntland Sheegayna in Wasiirada Cusub Ee .. DHAGAYSO

CALI_KHALIIF_GALEYD_BNN
04-01-2014 Muqdisho (Bnn) Xildhibaan Prof Cali Khalif Galayr Ra’iisul Wasaarihii hore ee Soomaaliya kana kamid ah Xildhibaanada dowladda Federalka Soomaaliya ee kasoo jeeda deeganada Sool, Sanaag, iyo Cayn, ayaa kasoo horjeestay golaha Wakiilada Puntland ee dhawaan lagu dhawaaqay kuwaasoo ay ku jiraan Xubno kasoo jeeda deeganadaasi, sidoo kale wuxuu ka hadlay arimaha Ra’iisul Wasaaraha cusub iyo Xukuumadda uu soo dhisi doono.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 11 January 2014 13:37
Wednesday, 28 August 2013 03:42
Monday, 24 February 2014 08:42
Saturday, 19 July 2014 14:30
Friday, 29 November 2013 18:50
Friday, 22 November 2013 12:33
Tuesday, 18 March 2014 09:25
Friday, 15 November 2013 14:48
Friday, 30 August 2013 08:08
Saturday, 02 November 2013 01:46