Wasaarada Caafimaadka Somaliland Oo Ruqsadii Kala Noqotay Shirkada Tianshi Ee Maamulihii Shirkadaas Xabsiga Loo Taxaabay Doraad

wasiirada_wasaarada_caafimaadka05-01-2014 Hargeysa (Bnn) Wasaaradda caafimaadka Somaliland ayaa saaka soo saarta qoraal ay kaga noqonayso koox maafiyo ah oo dadweynaha ku dhacaysa magaca Shirkadd Shiine ah oo la yidhaahdo Tianshi, kuwaas oo qab gudoomiyahoogii doraad ciidanka baadhista Danbiyadu xabsiga u taxaabeen.

Qoraalka Wasaaradda Caafimaadka ka soo baxay oo ay ku saxeexan tahay Wasiir ku-xigeenka Wasaaradda Caafimaadka Nimco Xuseen qawdhan isla markaana ay ku burinayso qoraal ogolaansho ah oo uu Agaasimaha Wasaaradda Caafimaadku siiyey kooxdaasi ayaa isagoo ku qoran af-ka Ingiriisida u qornaa sidan:-

To: Tianshi Somaliland Business plc,
Cc: H.E Minister, MoH
Cc: Director General, MoH
Cc: Ministry of Commerce
Cc: Quality Control Commission

Subject: Hold on for The Product Marketing/Licensing Authorization'

Referring the letter from Ministry of Health Ref No: MoH/DG/336/20013, dated 9/10/2013, wich Moh had permitted Tinashi Somaliland Business plc, to import the five food supplements; the Ministry of Health is announcing that it has returned the permission, and will remain invalid from the issuance of this order.

Thank you for the collaboration.

H.E. Nimco Hussein Qawdhan

Vice Minister of Health of the Republic of Somaliland.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 16 June 2014 07:31
Wednesday, 01 January 2014 13:33
Saturday, 19 April 2014 07:53
Friday, 09 May 2014 20:07
Sunday, 21 September 2014 07:01
Sunday, 29 December 2013 18:02
Monday, 09 December 2013 17:37
Monday, 30 September 2013 06:00
Saturday, 04 October 2014 00:38
Thursday, 08 August 2013 20:49