DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

yaaa
06-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 19 October 2014 18:20
Saturday, 19 April 2014 06:05
Saturday, 14 December 2013 14:28
Thursday, 01 May 2014 04:53
Sunday, 07 September 2014 03:05
Saturday, 01 March 2014 06:20
Tuesday, 15 October 2013 15:32
Friday, 01 November 2013 19:35
Thursday, 21 November 2013 05:52
Tuesday, 01 July 2014 05:15