DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

yaaa
06-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 05 September 2013 13:40
Monday, 25 November 2013 14:14
Wednesday, 14 August 2013 06:39
Wednesday, 25 September 2013 13:22
Monday, 18 November 2013 14:45
Thursday, 20 February 2014 16:41
Saturday, 21 December 2013 03:11
Friday, 27 December 2013 12:00
Wednesday, 06 November 2013 01:19
Tuesday, 24 September 2013 02:53