DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

yaaa
06-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 17 June 2013 18:39
Monday, 23 December 2013 12:31
Thursday, 10 April 2014 15:28
Saturday, 21 September 2013 03:59
Thursday, 09 January 2014 16:21
Friday, 02 May 2014 21:41
Thursday, 20 March 2014 17:52
Monday, 10 March 2014 22:27
Wednesday, 18 June 2014 22:56
Monday, 02 December 2013 18:16