DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

yaaa
06-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 05 November 2013 12:12
Monday, 16 September 2013 21:55
Wednesday, 15 January 2014 18:47
Wednesday, 25 September 2013 08:03
Monday, 10 March 2014 23:19
Friday, 24 January 2014 10:31
Tuesday, 10 September 2013 18:15
Monday, 09 September 2013 11:41
Saturday, 21 December 2013 19:27
Friday, 14 March 2014 18:56