DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

yaaa
06-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 06 April 2014 20:50
Thursday, 15 August 2013 06:24
Thursday, 06 March 2014 00:18
Wednesday, 12 February 2014 10:28
Thursday, 26 September 2013 04:10
Tuesday, 11 February 2014 20:57
Wednesday, 07 August 2013 21:27
Monday, 21 July 2014 21:29
Wednesday, 05 February 2014 03:34
Thursday, 04 September 2014 15:09