DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

yaaa
06-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 22 June 2014 03:53
Wednesday, 16 October 2013 16:20
Thursday, 10 July 2014 13:40
Thursday, 02 January 2014 20:45
Wednesday, 13 August 2014 14:00
Tuesday, 24 September 2013 10:22
Tuesday, 06 August 2013 20:04
Thursday, 19 September 2013 13:19
Thursday, 03 October 2013 03:11
Monday, 13 October 2014 07:54