DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY +VIDEO

yaaa
06-01-2014 Borama (Bnn) DAAWO :AFRIKAAN ARAG ABIDKOOD MUSLIM CAD: Wadaado Subcinyay Quraan Baadiyaha Nigeria Oo Nin Cadaan Ah Dalxiisaya Ku Baydhay Iskana Dhagaystay : DAAWO WAXA DHACAY

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 05:46
Friday, 06 December 2013 08:16
Tuesday, 03 June 2014 17:04
Tuesday, 04 February 2014 21:53
Sunday, 16 March 2014 11:09
Thursday, 12 June 2014 14:19
Thursday, 07 November 2013 21:38
Thursday, 14 November 2013 01:23
Monday, 09 September 2013 00:30
Monday, 14 April 2014 17:49