BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Toos U Daawo Doorasahada Madaxtinimada Puntland, Oo Si Cad Codka Loo Bixinaayo Loona Tiraanyo Iyada Oo Aan Wax Qarsoon Jirin (Live Tv)

puntlandministre08.01.2013. BNN. Xildhibaannada baarlamaanka Puntland ayaa maanta u codeynaya madaxweynaha Puntland hoggaamin doona shanta sano ee soo socota.

Waxaa codadkooda dhiibanaya 66 xildhibaan.

Xafladda oo hadda si toos ah uga socota magaalada Garoowe ka daawo qeybta hoose ee boggan


<div

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 22 October 2013 22:25
Tuesday, 29 April 2014 16:33
Monday, 20 January 2014 22:02
Wednesday, 04 December 2013 06:45
Thursday, 31 July 2014 12:21
Wednesday, 23 October 2013 09:23
Wednesday, 15 October 2014 09:58
Sunday, 23 March 2014 14:09
Tuesday, 15 April 2014 21:35
Wednesday, 05 March 2014 00:55