BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Rag Siilaanyo Kasocda Oo Shirkad Shiine Ah Dulgeeyay Oo Macdanta Ka Gurta Dhul Balaadhan Oo Ku Yaala Degmada Baki (VIDEO)

MAYERKA_BAKI

10-01-2013 (BNN) Deegaanka Baki oo caan ku ah oo ilaahay ku manaystay macdanta kala duwan oo haddii shacabka reer Awdal ka faa,iidaystaan ku filnaan lahayd horumarka dhulkooga,ayaa dhalinyaro u guntatay in macdantaasi ka faaiidaystaan dhulkoogana uga faa,iideeyaan laga eryaday ruqsadiina loo diiday balse rag dubai dilaaliin ka ah oo jufada Siilaanyo ah ayaa la sheegayaa in ruqsad loo siiyay in shirkado kale la heshiiyaan oo macdanta dhulka Awdal ka gurtaan taasi oo dareen gaar ah ku dhalisay shacabwaynaha Awdal.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 13 January 2014 23:22
Monday, 05 August 2013 21:54
Tuesday, 08 October 2013 17:30
Monday, 21 October 2013 17:10
Wednesday, 06 August 2014 22:59
Wednesday, 26 March 2014 05:28
Wednesday, 06 November 2013 18:28
Monday, 23 June 2014 02:06
Friday, 07 March 2014 07:36
Monday, 09 December 2013 14:55