BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cabdiwali Gaas:Laascaanood Ma Qabiil Baa Laga Qabsaday Mise Puntland?Qabiilkale Inta Uu Soo Duulo Malaga Yeelayaa In Dhulkale Qabsado??DAAWO MAWQIFKA ABDIWALI IYO FAROOLE

 cabdi_wali_gaas_qosol11-01-2013 (BNN) Cabdiwali Gaas:Laascaanood Ma Qabiil Baa Laga Qabsaday Mise Puntland?Qabiilkale Inta Uu Soo Duulo Malaga Yeelayaa In Dhulkale Qabsado??DAAWO MAWQIFKA ABDIWALI IYO FAROOLE

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 06 December 2013 00:45
Saturday, 26 April 2014 12:58
Saturday, 15 March 2014 22:42
Friday, 27 June 2014 00:14
Monday, 17 March 2014 20:58
Friday, 02 May 2014 15:52
Friday, 17 January 2014 12:09
Saturday, 24 May 2014 11:17
Wednesday, 15 January 2014 07:08
Friday, 24 January 2014 04:44