BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cabdiwali Gaas:Laascaanood Ma Qabiil Baa Laga Qabsaday Mise Puntland?Qabiilkale Inta Uu Soo Duulo Malaga Yeelayaa In Dhulkale Qabsado??DAAWO MAWQIFKA ABDIWALI IYO FAROOLE

 cabdi_wali_gaas_qosol11-01-2013 (BNN) Cabdiwali Gaas:Laascaanood Ma Qabiil Baa Laga Qabsaday Mise Puntland?Qabiilkale Inta Uu Soo Duulo Malaga Yeelayaa In Dhulkale Qabsado??DAAWO MAWQIFKA ABDIWALI IYO FAROOLE

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 10 August 2013 10:17
Monday, 05 August 2013 19:41
Tuesday, 24 September 2013 10:42
Wednesday, 18 September 2013 15:12
Friday, 18 July 2014 17:55
Tuesday, 27 May 2014 13:40
Monday, 10 March 2014 03:15
Monday, 03 March 2014 22:31
Monday, 13 January 2014 20:44
Sunday, 23 February 2014 18:22