BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cabdiwali Gaas:Laascaanood Ma Qabiil Baa Laga Qabsaday Mise Puntland?Qabiilkale Inta Uu Soo Duulo Malaga Yeelayaa In Dhulkale Qabsado??DAAWO MAWQIFKA ABDIWALI IYO FAROOLE

 cabdi_wali_gaas_qosol11-01-2013 (BNN) Cabdiwali Gaas:Laascaanood Ma Qabiil Baa Laga Qabsaday Mise Puntland?Qabiilkale Inta Uu Soo Duulo Malaga Yeelayaa In Dhulkale Qabsado??DAAWO MAWQIFKA ABDIWALI IYO FAROOLE

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 21 August 2014 06:06
Monday, 14 April 2014 16:12
Sunday, 27 July 2014 20:05
Friday, 22 August 2014 17:57
Monday, 04 August 2014 12:00
Sunday, 17 November 2013 14:52
Thursday, 19 December 2013 07:01
Friday, 29 August 2014 09:53
Wednesday, 26 February 2014 08:07
Wednesday, 25 December 2013 23:55