BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Jaalida Khaatumo Ee London Oo Munaasibada Sanad Guurada 2aad Ee Maamulka Khaatumo Xaflad Balaadhan Ku Xusay +VIDEO


khaatunmo_london
12-01-2014 London (Bnn) DAAWO Jaalida Khaatumo Ee London Oo Munaasibada Sanad Guurada 2aad Ee Maamulka Khaatumo Xaflad Balaadhan Ku Xusay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 16 November 2013 00:02
Thursday, 10 October 2013 23:47
Sunday, 27 October 2013 13:15
Thursday, 03 April 2014 13:29
Friday, 04 July 2014 11:25
Saturday, 28 December 2013 14:53
Monday, 18 August 2014 03:21
Friday, 20 December 2013 12:09
Saturday, 14 December 2013 12:52
Monday, 23 June 2014 02:06