BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO Jaalida Khaatumo Ee London Oo Munaasibada Sanad Guurada 2aad Ee Maamulka Khaatumo Xaflad Balaadhan Ku Xusay +VIDEO


khaatunmo_london
12-01-2014 London (Bnn) DAAWO Jaalida Khaatumo Ee London Oo Munaasibada Sanad Guurada 2aad Ee Maamulka Khaatumo Xaflad Balaadhan Ku Xusay

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 11 January 2014 16:55
Friday, 14 February 2014 08:57
Sunday, 10 November 2013 18:14
Friday, 20 December 2013 12:57
Sunday, 29 December 2013 15:41
Friday, 07 March 2014 08:41
Wednesday, 11 September 2013 15:34
Monday, 30 September 2013 19:59
Sunday, 22 September 2013 04:42
Thursday, 17 April 2014 06:13