BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Masar:Wasiirka Gaashaandhiga Ahna Taliyaha Ciidanka Masar Gen Cabdiasiis Sisi Oo La Rajaynayo In Uu Madaxweyne Ka Noqdo Masar (VIDEO)

Masar_general12-01.2013 (BNN) Wadamada Khaliijka Iyo Reer Galbeedka ayaa la sheegayaa in ay riixayaan Jeneralka si uu iskugu soo sharaxo jagada Madaxtinimada dalkaasi Masar,Waxaana uu codsaday in marka hore milateriga iyo shacabkuba taageeraan,Daawo warbxin aljazeera.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 17 August 2013 17:00
Saturday, 12 October 2013 00:04
Thursday, 30 January 2014 13:19
Tuesday, 17 June 2014 02:23
Tuesday, 18 June 2013 12:11
Monday, 31 March 2014 23:50
Friday, 29 November 2013 21:06
Thursday, 14 November 2013 00:01
Wednesday, 09 October 2013 22:04
Monday, 26 August 2013 05:45