BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Masar:Wasiirka Gaashaandhiga Ahna Taliyaha Ciidanka Masar Gen Cabdiasiis Sisi Oo La Rajaynayo In Uu Madaxweyne Ka Noqdo Masar (VIDEO)

Masar_general12-01.2013 (BNN) Wadamada Khaliijka Iyo Reer Galbeedka ayaa la sheegayaa in ay riixayaan Jeneralka si uu iskugu soo sharaxo jagada Madaxtinimada dalkaasi Masar,Waxaana uu codsaday in marka hore milateriga iyo shacabkuba taageeraan,Daawo warbxin aljazeera.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 08 November 2013 05:37
Sunday, 10 August 2014 16:51
Tuesday, 08 April 2014 13:01
Thursday, 07 November 2013 19:28
Tuesday, 19 November 2013 05:25
Sunday, 15 December 2013 05:03
Tuesday, 18 February 2014 11:18
Monday, 17 March 2014 20:31
Friday, 07 February 2014 17:35
Thursday, 05 September 2013 21:12