BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Masar:Wasiirka Gaashaandhiga Ahna Taliyaha Ciidanka Masar Gen Cabdiasiis Sisi Oo La Rajaynayo In Uu Madaxweyne Ka Noqdo Masar (VIDEO)

Masar_general12-01.2013 (BNN) Wadamada Khaliijka Iyo Reer Galbeedka ayaa la sheegayaa in ay riixayaan Jeneralka si uu iskugu soo sharaxo jagada Madaxtinimada dalkaasi Masar,Waxaana uu codsaday in marka hore milateriga iyo shacabkuba taageeraan,Daawo warbxin aljazeera.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 08 June 2014 04:57
Tuesday, 18 March 2014 10:57
Sunday, 27 July 2014 20:59
Wednesday, 04 December 2013 16:44
Thursday, 12 September 2013 10:22
Wednesday, 11 September 2013 01:07
Wednesday, 26 February 2014 00:03
Thursday, 17 October 2013 02:37
Thursday, 15 August 2013 21:08
Sunday, 26 January 2014 21:13