BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Madaxweynaha Kililka Shanaad Cabdi Iley Oo Baaskiil Ku Dhexbaranaya Magaalada London (Video)

 iley

12-01-2014 (BNN) Daawo Madaxweynaha Kililka Shanaad Cabdi Iley Oo Baaskiil Ku Dhexbaranaya Magaalada London (Video)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN

´╗┐
Sunday, 24 November 2013 13:04
Thursday, 20 February 2014 11:25
Wednesday, 02 October 2013 05:43
Monday, 02 December 2013 23:05
Monday, 05 August 2013 15:52
Thursday, 12 September 2013 10:09
Monday, 19 August 2013 23:46
Monday, 13 January 2014 22:43
Wednesday, 08 January 2014 11:41
Saturday, 23 November 2013 17:48