BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulankii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Siilaanyo_dhoofay

12-012-014 (BNN) Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulamdii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Boramanews/Hargeysa

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 14 April 2014 17:34
Thursday, 16 January 2014 20:16
Tuesday, 28 January 2014 00:43
Monday, 26 May 2014 13:43
Tuesday, 09 September 2014 20:09
Wednesday, 18 June 2014 10:09
Wednesday, 29 January 2014 12:07
Wednesday, 22 January 2014 22:44
Thursday, 10 October 2013 09:38
Sunday, 15 December 2013 17:31