BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulankii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Siilaanyo_dhoofay

12-012-014 (BNN) Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulamdii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Boramanews/Hargeysa

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 18 August 2013 04:39
Monday, 12 August 2013 01:00
Monday, 11 November 2013 18:32
Wednesday, 04 September 2013 16:59
Friday, 06 September 2013 10:20
Thursday, 30 January 2014 09:56
Thursday, 21 November 2013 17:23
Tuesday, 08 October 2013 21:16
Saturday, 30 November 2013 13:10
Sunday, 22 September 2013 20:54