BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulankii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Siilaanyo_dhoofay

12-012-014 (BNN) Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulamdii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Boramanews/Hargeysa

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 07 December 2013 07:14
Monday, 04 November 2013 14:23
Thursday, 13 February 2014 20:48
Sunday, 08 June 2014 03:29
Friday, 13 June 2014 04:04
Friday, 16 May 2014 22:51
Sunday, 13 October 2013 16:30
Thursday, 15 May 2014 08:18
Saturday, 05 October 2013 03:23
Wednesday, 01 January 2014 18:11