BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

HARGEYSA:Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulankii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Siilaanyo_dhoofay

12-012-014 (BNN) Dhagayso Madaxweyne Siilaanyo Oo Kusoo Laabtay Hargeysa Kana Warbxiyay Kulamdii Uu La Yeeshay Madaxda Dawlada Itoobiya

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 Boramanews/Hargeysa

Boramanews@gmail.com

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 02 July 2014 22:05
Sunday, 10 November 2013 23:49
Tuesday, 17 December 2013 18:44
Sunday, 01 September 2013 18:30
Monday, 28 April 2014 04:24
Saturday, 17 May 2014 18:40
Sunday, 11 August 2013 13:27
Friday, 17 January 2014 19:17
Saturday, 24 May 2014 21:09
Saturday, 14 September 2013 17:37