BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madaxweyne Siilaanyo " Madaxda Xisbiga Kulmiye Ayaan Ahay Wax Iga Horjooga inaan Isasoo Sharaxo (MUSHARAXA XISBIGA KULMIYE) Ma Jirto ... +VIDEO

kulmiye_siilaanyo
12-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Madaxweyne Siilaanyo " Madaxda Xisbiga Kulmiye Ayaan Ahay Wax Iga Horjooga inaan Isasoo Sharaxo Ma Jirto ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 31 March 2014 01:15
Saturday, 30 November 2013 22:08
Saturday, 12 October 2013 14:22
Saturday, 03 August 2013 17:19
Friday, 27 September 2013 19:08
Saturday, 14 December 2013 05:27
Tuesday, 11 February 2014 23:22
Friday, 02 August 2013 03:19
Thursday, 02 January 2014 04:05
Tuesday, 24 December 2013 01:06