BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madaxweyne Siilaanyo " Madaxda Xisbiga Kulmiye Ayaan Ahay Wax Iga Horjooga inaan Isasoo Sharaxo (MUSHARAXA XISBIGA KULMIYE) Ma Jirto ... +VIDEO

kulmiye_siilaanyo
12-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Madaxweyne Siilaanyo " Madaxda Xisbiga Kulmiye Ayaan Ahay Wax Iga Horjooga inaan Isasoo Sharaxo Ma Jirto ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 05 February 2014 12:44
Sunday, 06 October 2013 18:12
Sunday, 13 October 2013 05:23
Monday, 30 December 2013 20:33
Saturday, 16 November 2013 19:54
Monday, 05 August 2013 22:46
Wednesday, 26 February 2014 18:55
Sunday, 02 March 2014 20:20
Wednesday, 11 September 2013 15:34
Sunday, 22 December 2013 03:49