BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO: Madaxweyne Siilaanyo " Madaxda Xisbiga Kulmiye Ayaan Ahay Wax Iga Horjooga inaan Isasoo Sharaxo (MUSHARAXA XISBIGA KULMIYE) Ma Jirto ... +VIDEO

kulmiye_siilaanyo
12-01-2014 Hargeysa (Bnn) DAAWO: Madaxweyne Siilaanyo " Madaxda Xisbiga Kulmiye Ayaan Ahay Wax Iga Horjooga inaan Isasoo Sharaxo Ma Jirto ...

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 26 March 2014 09:02
Friday, 21 February 2014 13:20
Sunday, 16 February 2014 12:31
Wednesday, 15 January 2014 06:44
Tuesday, 10 June 2014 14:56
Tuesday, 28 January 2014 17:56
Wednesday, 01 January 2014 02:20
Tuesday, 05 November 2013 12:05
Saturday, 30 November 2013 22:43
Thursday, 03 April 2014 14:08