BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA:Wasiirka Caafimaadka Somaliland Saleebaan Xaglo-toosiye Oo Sacdaal Ku Maraya Gobolada Awdal/Salal Oo Kulan La Yeeshay Hogaanka Caafimaadka Degmada Dilla (VIDEO)

xaglotosiye12-01-2013 (BNN) Wasiirka Caafimaadka Somaliland Saleebaan Xaglo-toosiye Oo Sacdaal Ku Maraya Gobolada Awdal/Salal Oo Kulan La Yeeshay Hogaanka Caafimaadka Degmada Dilla (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 23 October 2014 12:09
Monday, 03 February 2014 13:46
Thursday, 31 October 2013 19:03
Tuesday, 29 October 2013 04:16
Monday, 24 February 2014 07:57
Thursday, 15 May 2014 17:30
Thursday, 12 June 2014 03:24
Friday, 04 July 2014 05:59
Tuesday, 15 October 2013 09:45
Friday, 10 January 2014 11:45