BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

BORAMA:Wasiirka Caafimaadka Somaliland Saleebaan Xaglo-toosiye Oo Sacdaal Ku Maraya Gobolada Awdal/Salal Oo Kulan La Yeeshay Hogaanka Caafimaadka Degmada Dilla (VIDEO)

xaglotosiye12-01-2013 (BNN) Wasiirka Caafimaadka Somaliland Saleebaan Xaglo-toosiye Oo Sacdaal Ku Maraya Gobolada Awdal/Salal Oo Kulan La Yeeshay Hogaanka Caafimaadka Degmada Dilla (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 16 December 2013 19:06
Thursday, 26 December 2013 17:35
Friday, 19 September 2014 07:25
Saturday, 08 February 2014 16:04
Tuesday, 25 March 2014 10:49
Thursday, 05 December 2013 21:48
Monday, 02 September 2013 02:18
Thursday, 07 November 2013 19:41
Wednesday, 20 August 2014 09:09
Tuesday, 26 November 2013 12:42