BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Nin Soomaali Ah Oo 23 Jir Ah Oo Ku Noolaa Xero Qaxooti Oo Ku Taala Dalka Norway Oo La Helay Maydkiisa Iyo Magaciisa Oo La Shaaciyay DAAWO WAXA DHACAY

wilbarafkudhintay12-012-013 (BNN) Nin Qaxootiya oo Soomaali ah ayaa la waayay mudo 3cisho ah balse waxaa maydkiisa laga helay dhul barafku qariyay,waxaana raacdadiisa ku guulaystay Booliiska.Ninkani ayaa tacsi kooban loogu sameeyay xerada qaxootiga ee uu deganaa oo wali Somali kalena ku jirto,Magaca Marxuumka ayaa lagu sheegay Nuur Cabdilaahi Aadan wuxuna ahaa 23jir Allaha U NAXARIISTO.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 21 October 2013 16:56
Saturday, 19 October 2013 15:42
Sunday, 24 August 2014 09:39
Friday, 22 November 2013 21:03
Friday, 09 August 2013 09:36
Friday, 25 July 2014 05:50
Wednesday, 07 August 2013 11:01
Sunday, 13 April 2014 06:58
Sunday, 20 July 2014 12:46
Saturday, 23 August 2014 18:44