BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Nin Soomaali Ah Oo 23 Jir Ah Oo Ku Noolaa Xero Qaxooti Oo Ku Taala Dalka Norway Oo La Helay Maydkiisa Iyo Magaciisa Oo La Shaaciyay DAAWO WAXA DHACAY

wilbarafkudhintay12-012-013 (BNN) Nin Qaxootiya oo Soomaali ah ayaa la waayay mudo 3cisho ah balse waxaa maydkiisa laga helay dhul barafku qariyay,waxaana raacdadiisa ku guulaystay Booliiska.Ninkani ayaa tacsi kooban loogu sameeyay xerada qaxootiga ee uu deganaa oo wali Somali kalena ku jirto,Magaca Marxuumka ayaa lagu sheegay Nuur Cabdilaahi Aadan wuxuna ahaa 23jir Allaha U NAXARIISTO.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 23 August 2013 18:39
Wednesday, 26 March 2014 13:57
Friday, 20 June 2014 01:58
Tuesday, 04 March 2014 20:19
Tuesday, 19 November 2013 19:06
Wednesday, 28 May 2014 05:27
Friday, 11 October 2013 00:43
Saturday, 05 April 2014 17:41
Sunday, 12 January 2014 17:25
Thursday, 21 November 2013 05:33