BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Hambalyo Dhalasho Oo Ku Socota Maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti

hambalyo_dhalashoAnagoo kala ah.Axmed Meecaad iyo caaqil.siciid maxamed cilmi(ciidho u naax).abwaan carab qumane aaden.abwaan.mustafe cumar rooble(ciro).cabdi c/laahi ibraahin(arbaco).c/raxmaan qaasim aaden(taydha) waxaan halkani ka

hambalyaynaynaa aabe  maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti ee jamhuuriyadda jabuuti waxaanan illaahay uga baryaynaa in ay noqoto tii dalkeeda iyo dadkeeda anfacda.Aamiin.Aamiin.Aamiin.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 24 December 2013 21:40
Friday, 20 June 2014 04:21
Tuesday, 08 July 2014 14:02
Monday, 07 October 2013 13:52
Thursday, 30 January 2014 13:15
Thursday, 09 January 2014 17:04
Friday, 06 December 2013 00:45
Wednesday, 24 September 2014 14:15
Sunday, 13 October 2013 13:26
Monday, 10 February 2014 09:27