BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Hambalyo Dhalasho Oo Ku Socota Maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti

hambalyo_dhalashoAnagoo kala ah.Axmed Meecaad iyo caaqil.siciid maxamed cilmi(ciidho u naax).abwaan carab qumane aaden.abwaan.mustafe cumar rooble(ciro).cabdi c/laahi ibraahin(arbaco).c/raxmaan qaasim aaden(taydha) waxaan halkani ka

hambalyaynaynaa aabe  maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti ee jamhuuriyadda jabuuti waxaanan illaahay uga baryaynaa in ay noqoto tii dalkeeda iyo dadkeeda anfacda.Aamiin.Aamiin.Aamiin.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 14 March 2014 18:56
Sunday, 02 February 2014 12:15
Friday, 06 June 2014 21:55
Monday, 25 August 2014 07:44
Thursday, 30 January 2014 16:49
Sunday, 10 August 2014 12:05
Wednesday, 02 July 2014 14:56
Wednesday, 04 December 2013 11:44
Thursday, 14 November 2013 13:54
Thursday, 19 September 2013 17:49