BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Hambalyo Dhalasho Oo Ku Socota Maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti

hambalyo_dhalashoAnagoo kala ah.Axmed Meecaad iyo caaqil.siciid maxamed cilmi(ciidho u naax).abwaan carab qumane aaden.abwaan.mustafe cumar rooble(ciro).cabdi c/laahi ibraahin(arbaco).c/raxmaan qaasim aaden(taydha) waxaan halkani ka

hambalyaynaynaa aabe  maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti ee jamhuuriyadda jabuuti waxaanan illaahay uga baryaynaa in ay noqoto tii dalkeeda iyo dadkeeda anfacda.Aamiin.Aamiin.Aamiin.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 June 2014 13:06
Friday, 09 May 2014 12:58
Sunday, 11 August 2013 18:23
Sunday, 06 October 2013 18:45
Wednesday, 13 November 2013 17:34
Tuesday, 10 September 2013 14:07
Friday, 12 September 2014 15:07
Friday, 09 August 2013 06:36
Wednesday, 12 March 2014 20:56
Friday, 20 June 2014 16:26