BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Hambalyo Dhalasho Oo Ku Socota Maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti

hambalyo_dhalashoAnagoo kala ah.Axmed Meecaad iyo caaqil.siciid maxamed cilmi(ciidho u naax).abwaan carab qumane aaden.abwaan.mustafe cumar rooble(ciro).cabdi c/laahi ibraahin(arbaco).c/raxmaan qaasim aaden(taydha) waxaan halkani ka

hambalyaynaynaa aabe  maxamed daahir maydhane.oo shalay gabadhi ugu dhalatay magaalada jabuuti ee jamhuuriyadda jabuuti waxaanan illaahay uga baryaynaa in ay noqoto tii dalkeeda iyo dadkeeda anfacda.Aamiin.Aamiin.Aamiin.

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 23 February 2014 11:23
Sunday, 27 October 2013 06:28
Saturday, 08 March 2014 16:22
Wednesday, 16 April 2014 00:55
Monday, 09 September 2013 17:08
Tuesday, 04 March 2014 21:32
Tuesday, 26 November 2013 09:39
Saturday, 05 April 2014 04:03
Saturday, 22 March 2014 21:12
Monday, 12 May 2014 10:41