BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dalka Shiinaha Oo Aduunka Ka Yaabsaday Kadib Markii Uu Dhisay Magaalo Dalxiis Oo Ka Samaysan Baraf Iyo Malaayiin Dalxiisayaal Ah Oo Kusii Qulqulaya (DAAWO DABAQYO BARAF KA DHISAN)

magalo_harbinbaraf12-01-2013 (BNN) Magaalada Harbin ee ku taala dalka Shiinaha ayaa lagu tiriyaa magaalooyinka ugu qabow waxayna qabowgeedu gaadhaa -30,Waxaana laga dhisay guryo dabaqyo ah oo ka dhisan baraf,Injineero xiraf badan ayaa ku guulaystay waxaana la saadaaliyay in ay malaayiin dalxiisayaal ahi  booqan doonaan,Malaayiin dolarna ka soo gali doonto wadankaasi Shiinaaha

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 12 June 2014 09:49
Monday, 12 May 2014 14:58
Wednesday, 27 November 2013 11:35
Wednesday, 21 August 2013 20:31
Sunday, 15 June 2014 13:37
Friday, 06 June 2014 17:26
Wednesday, 26 February 2014 00:03
Wednesday, 14 August 2013 06:35
Saturday, 12 April 2014 16:38
Tuesday, 26 November 2013 16:28