BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dalka Shiinaha Oo Aduunka Ka Yaabsaday Kadib Markii Uu Dhisay Magaalo Dalxiis Oo Ka Samaysan Baraf Iyo Malaayiin Dalxiisayaal Ah Oo Kusii Qulqulaya (DAAWO DABAQYO BARAF KA DHISAN)

magalo_harbinbaraf12-01-2013 (BNN) Magaalada Harbin ee ku taala dalka Shiinaha ayaa lagu tiriyaa magaalooyinka ugu qabow waxayna qabowgeedu gaadhaa -30,Waxaana laga dhisay guryo dabaqyo ah oo ka dhisan baraf,Injineero xiraf badan ayaa ku guulaystay waxaana la saadaaliyay in ay malaayiin dalxiisayaal ahi  booqan doonaan,Malaayiin dolarna ka soo gali doonto wadankaasi Shiinaaha

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 21 November 2013 16:32
Monday, 10 February 2014 07:59
Wednesday, 07 August 2013 04:46
Wednesday, 26 February 2014 18:57
Wednesday, 29 January 2014 10:10
Thursday, 19 September 2013 19:51
Tuesday, 04 February 2014 06:07
Sunday, 09 February 2014 10:20
Thursday, 31 October 2013 18:32
Monday, 03 February 2014 18:42