BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dalka Shiinaha Oo Aduunka Ka Yaabsaday Kadib Markii Uu Dhisay Magaalo Dalxiis Oo Ka Samaysan Baraf Iyo Malaayiin Dalxiisayaal Ah Oo Kusii Qulqulaya (DAAWO DABAQYO BARAF KA DHISAN)

magalo_harbinbaraf12-01-2013 (BNN) Magaalada Harbin ee ku taala dalka Shiinaha ayaa lagu tiriyaa magaalooyinka ugu qabow waxayna qabowgeedu gaadhaa -30,Waxaana laga dhisay guryo dabaqyo ah oo ka dhisan baraf,Injineero xiraf badan ayaa ku guulaystay waxaana la saadaaliyay in ay malaayiin dalxiisayaal ahi  booqan doonaan,Malaayiin dolarna ka soo gali doonto wadankaasi Shiinaaha

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 17 November 2013 02:48
Tuesday, 26 August 2014 08:24
Sunday, 24 August 2014 20:32
Saturday, 28 June 2014 22:39
Saturday, 13 September 2014 11:57
Saturday, 19 October 2013 15:28
Friday, 14 March 2014 19:16
Wednesday, 19 February 2014 12:37
Sunday, 03 November 2013 02:35
Thursday, 05 June 2014 04:09