BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Dalka Shiinaha Oo Aduunka Ka Yaabsaday Kadib Markii Uu Dhisay Magaalo Dalxiis Oo Ka Samaysan Baraf Iyo Malaayiin Dalxiisayaal Ah Oo Kusii Qulqulaya (DAAWO DABAQYO BARAF KA DHISAN)

magalo_harbinbaraf12-01-2013 (BNN) Magaalada Harbin ee ku taala dalka Shiinaha ayaa lagu tiriyaa magaalooyinka ugu qabow waxayna qabowgeedu gaadhaa -30,Waxaana laga dhisay guryo dabaqyo ah oo ka dhisan baraf,Injineero xiraf badan ayaa ku guulaystay waxaana la saadaaliyay in ay malaayiin dalxiisayaal ahi  booqan doonaan,Malaayiin dolarna ka soo gali doonto wadankaasi Shiinaaha

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 29 January 2014 10:10
Wednesday, 02 October 2013 21:10
Wednesday, 20 November 2013 05:39
Sunday, 15 September 2013 18:07
Wednesday, 16 July 2014 17:03
Thursday, 03 July 2014 09:24
Monday, 12 May 2014 14:31
Saturday, 15 March 2014 09:25
Tuesday, 29 October 2013 14:31
Monday, 21 October 2013 16:58