BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Yuhuuda Oo Ka Murugootay Geerida Sharon Iyo Falastiiniyiinta Oo Dabaaldegtay (VIDEO)

saron

12-01-2013 (BNN) Daawo Yuhuuda Oo Ka Murugootay Geerida Sharon Iyo Falastiiniyiinta Oo Dabaaldegay (VIDEO)


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 03 July 2014 20:06
Tuesday, 18 March 2014 17:50
Monday, 06 January 2014 07:03
Monday, 07 October 2013 18:15
Wednesday, 24 September 2014 10:25
Tuesday, 22 July 2014 10:02
Friday, 10 January 2014 13:53
Wednesday, 12 February 2014 14:31
Thursday, 17 April 2014 18:14
Sunday, 12 October 2014 10:07