BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Somaliland Oo Maamulkeegu Gaadhsiisnayn Buuhoodle Oo Ku Faantay In Tobobar U Furtay Macalimiin Reer Buuhoodle Ah (VIDEO)

beenaale

12-01-2013 (BNN) Daawo Wasiirada Waxbaradashada Oo Unicef Mashruuc Lacag Kaga Qaadatay Dad Suuqa Burco Laga Soo Ururiyayna Ka Dhigtay Reer Buuhoodle.daawo yaabka

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 24 February 2014 12:38
Thursday, 23 October 2014 14:24
Friday, 13 September 2013 03:03
Monday, 13 January 2014 11:24
Tuesday, 01 July 2014 04:05
Wednesday, 08 January 2014 11:41
Friday, 07 February 2014 11:12
Monday, 30 September 2013 11:26
Thursday, 12 December 2013 17:04
Saturday, 20 September 2014 10:44