BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Somaliland Oo Maamulkeegu Gaadhsiisnayn Buuhoodle Oo Ku Faantay In Tobobar U Furtay Macalimiin Reer Buuhoodle Ah (VIDEO)

beenaale

12-01-2013 (BNN) Daawo Wasiirada Waxbaradashada Oo Unicef Mashruuc Lacag Kaga Qaadatay Dad Suuqa Burco Laga Soo Ururiyayna Ka Dhigtay Reer Buuhoodle.daawo yaabka

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 29 October 2013 04:16
Tuesday, 18 June 2013 11:29
Monday, 03 March 2014 07:51
Thursday, 19 September 2013 07:35
Tuesday, 08 October 2013 17:30
Saturday, 19 October 2013 07:51
Wednesday, 09 July 2014 15:06
Tuesday, 02 September 2014 08:20
Monday, 20 October 2014 11:49
Monday, 30 December 2013 21:14