BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Somaliland Oo Maamulkeegu Gaadhsiisnayn Buuhoodle Oo Ku Faantay In Tobobar U Furtay Macalimiin Reer Buuhoodle Ah (VIDEO)

beenaale

12-01-2013 (BNN) Daawo Wasiirada Waxbaradashada Oo Unicef Mashruuc Lacag Kaga Qaadatay Dad Suuqa Burco Laga Soo Ururiyayna Ka Dhigtay Reer Buuhoodle.daawo yaabka

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 08 September 2013 02:38
Tuesday, 10 December 2013 01:10
Thursday, 15 August 2013 20:10
Tuesday, 15 July 2014 02:07
Friday, 25 April 2014 12:19
Monday, 28 July 2014 10:01
Tuesday, 11 March 2014 18:18
Saturday, 12 April 2014 17:23
Tuesday, 08 July 2014 23:35
Wednesday, 23 April 2014 19:15