BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO DOOD Adag Oo Aqlabiyada Baarlamaanka Soomaaliya Ku Diiday Inay Ka Mid Noqdaan Wasiirada Cusub Ee La Soo Wado Wasiirada Xukuumadii Saacid .. +VIDEO

baarlamaanki_somalia1
13-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO DOOD Adag Oo Aqlabiyada Baarlamaanka Soomaaliya Ku Diiday Inay Ka Mid Noqdaan Wasiirada Cusub Ee La Soo Wado Wasiirada Xukuumadii Saacid " MISKIIN AYAA MISKO LA FUULO LEH..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 21 August 2013 16:26
Wednesday, 09 April 2014 16:16
Tuesday, 06 August 2013 19:03
Tuesday, 27 August 2013 03:21
Tuesday, 18 March 2014 15:36
Thursday, 26 June 2014 20:26
Sunday, 15 December 2013 04:59
Tuesday, 28 January 2014 10:06
Thursday, 03 October 2013 01:47
Friday, 25 July 2014 04:00