BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO DOOD Adag Oo Aqlabiyada Baarlamaanka Soomaaliya Ku Diiday Inay Ka Mid Noqdaan Wasiirada Cusub Ee La Soo Wado Wasiirada Xukuumadii Saacid .. +VIDEO

baarlamaanki_somalia1
13-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO DOOD Adag Oo Aqlabiyada Baarlamaanka Soomaaliya Ku Diiday Inay Ka Mid Noqdaan Wasiirada Cusub Ee La Soo Wado Wasiirada Xukuumadii Saacid " MISKIIN AYAA MISKO LA FUULO LEH..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 10 November 2013 15:23
Thursday, 03 April 2014 13:10
Monday, 12 May 2014 16:08
Friday, 06 September 2013 11:00
Monday, 02 September 2013 00:44
Friday, 07 March 2014 11:01
Tuesday, 10 June 2014 06:23
Tuesday, 05 August 2014 15:22
Saturday, 02 November 2013 21:41
Saturday, 09 August 2014 11:50