BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DAAWO DOOD Adag Oo Aqlabiyada Baarlamaanka Soomaaliya Ku Diiday Inay Ka Mid Noqdaan Wasiirada Cusub Ee La Soo Wado Wasiirada Xukuumadii Saacid .. +VIDEO

baarlamaanki_somalia1
13-01-2014 Muqdisho (Bnn) DAAWO DOOD Adag Oo Aqlabiyada Baarlamaanka Soomaaliya Ku Diiday Inay Ka Mid Noqdaan Wasiirada Cusub Ee La Soo Wado Wasiirada Xukuumadii Saacid " MISKIIN AYAA MISKO LA FUULO LEH..

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 21 August 2013 11:17
Friday, 30 August 2013 11:08
Saturday, 17 August 2013 12:15
Sunday, 11 August 2013 13:57
Sunday, 29 December 2013 05:40
Tuesday, 04 February 2014 22:44
Wednesday, 30 October 2013 17:26
Wednesday, 11 September 2013 22:00
Thursday, 15 May 2014 02:57
Thursday, 06 February 2014 11:22