BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan +VIDEO

sooraan_iyo_jjawaan
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 25 August 2014 07:44
Friday, 09 May 2014 04:02
Thursday, 21 November 2013 05:01
Friday, 06 September 2013 21:17
Tuesday, 08 April 2014 23:04
Monday, 31 March 2014 14:36
Thursday, 26 December 2013 17:52
Thursday, 21 August 2014 19:13
Saturday, 12 April 2014 06:01
Sunday, 09 February 2014 10:58