BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan +VIDEO

sooraan_iyo_jjawaan
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 09 December 2013 18:39
Wednesday, 05 March 2014 21:18
Sunday, 02 March 2014 11:53
Saturday, 30 November 2013 10:10
Wednesday, 01 January 2014 02:55
Thursday, 20 March 2014 21:56
Thursday, 16 January 2014 23:43
Tuesday, 26 November 2013 00:41
Monday, 03 March 2014 06:05
Thursday, 05 December 2013 04:11