BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan +VIDEO

sooraan_iyo_jjawaan
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 14 December 2013 05:27
Tuesday, 13 August 2013 15:40
Saturday, 08 March 2014 08:19
Tuesday, 20 August 2013 10:53
Tuesday, 11 February 2014 12:04
Saturday, 01 March 2014 05:28
Monday, 07 July 2014 10:09
Thursday, 02 January 2014 02:53
Sunday, 06 July 2014 13:00
Monday, 21 October 2013 19:55