BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan +VIDEO

sooraan_iyo_jjawaan
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 08 June 2014 20:23
Saturday, 23 August 2014 06:31
Sunday, 24 August 2014 11:03
Sunday, 01 December 2013 17:17
Wednesday, 02 October 2013 15:32
Thursday, 10 October 2013 09:33
Tuesday, 28 January 2014 00:43
Friday, 20 June 2014 02:49
Sunday, 18 May 2014 14:10
Thursday, 16 January 2014 15:14