BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan +VIDEO

sooraan_iyo_jjawaan
13-01-2014 Hargeysa (Bnn) Halkan Ka Daawo Film Cusub Oo Ay Matalayaan Majaajileystaha Sooraan iyo Jawaan Oo Loogu Magacdaray Nabada Dalkeena Taala Dariskeenu Ma Haysto iyo Balaayo u Guurtay South Sudan

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 12 May 2014 10:53
Thursday, 23 January 2014 10:56
Monday, 15 September 2014 22:44
Wednesday, 29 January 2014 19:50
Friday, 15 August 2014 14:55
Wednesday, 10 September 2014 11:07
Sunday, 12 January 2014 11:47
Friday, 05 September 2014 09:10
Tuesday, 29 April 2014 07:26
Thursday, 12 June 2014 01:51