BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Telifishanka CCTV Oo Warbixin Kaga Waramay Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

Bajaaj

13-01-2013 (BNN) Telifishanka CCTV Oo Warbxin Kaga Waramay Baabuurta Yaryar Ee Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 30 September 2013 03:23
Thursday, 27 March 2014 13:25
Saturday, 09 November 2013 18:52
Friday, 11 October 2013 11:45
Friday, 27 December 2013 22:52
Tuesday, 08 October 2013 19:04
Sunday, 17 November 2013 02:29
Wednesday, 05 February 2014 10:08
Sunday, 18 August 2013 04:39
Thursday, 17 April 2014 17:09