BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Telifishanka CCTV Oo Warbixin Kaga Waramay Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

Bajaaj

13-01-2013 (BNN) Telifishanka CCTV Oo Warbxin Kaga Waramay Baabuurta Yaryar Ee Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 12 April 2014 04:06
Sunday, 11 August 2013 13:57
Wednesday, 13 November 2013 17:34
Friday, 06 December 2013 05:40
Saturday, 08 March 2014 18:37
Sunday, 06 April 2014 10:43
Saturday, 18 January 2014 00:17
Wednesday, 29 January 2014 19:50
Sunday, 13 April 2014 19:14
Sunday, 15 September 2013 04:00