BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Telifishanka CCTV Oo Warbixin Kaga Waramay Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

Bajaaj

13-01-2013 (BNN) Telifishanka CCTV Oo Warbxin Kaga Waramay Baabuurta Yaryar Ee Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 21 June 2014 03:54
Sunday, 11 May 2014 11:46
Thursday, 13 March 2014 16:17
Wednesday, 14 August 2013 21:03
Tuesday, 08 October 2013 16:05
Saturday, 08 March 2014 14:25
Wednesday, 21 August 2013 19:13
Friday, 15 November 2013 01:08
Wednesday, 18 September 2013 17:05
Friday, 18 October 2013 02:34