BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Telifishanka CCTV Oo Warbixin Kaga Waramay Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

Bajaaj

13-01-2013 (BNN) Telifishanka CCTV Oo Warbxin Kaga Waramay Baabuurta Yaryar Ee Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 21 September 2014 09:35
Monday, 26 August 2013 04:10
Monday, 24 March 2014 23:37
Wednesday, 08 January 2014 12:16
Monday, 06 January 2014 10:38
Saturday, 21 June 2014 23:47
Friday, 23 May 2014 20:05
Monday, 17 June 2013 19:06
Saturday, 14 September 2013 11:36
Thursday, 27 February 2014 22:21