BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Telifishanka CCTV Oo Warbixin Kaga Waramay Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

Bajaaj

13-01-2013 (BNN) Telifishanka CCTV Oo Warbxin Kaga Waramay Baabuurta Yaryar Ee Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 10 October 2013 01:40
Saturday, 08 March 2014 13:02
Sunday, 02 February 2014 18:57
Saturday, 22 March 2014 21:12
Wednesday, 13 November 2013 17:13
Thursday, 14 November 2013 20:58
Thursday, 22 August 2013 19:20
Monday, 14 October 2013 21:30
Thursday, 15 August 2013 14:16
Wednesday, 11 December 2013 08:53