BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Telifishanka CCTV Oo Warbixin Kaga Waramay Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

Bajaaj

13-01-2013 (BNN) Telifishanka CCTV Oo Warbxin Kaga Waramay Baabuurta Yaryar Ee Bajaajka Oo Shaqo Abuur Kasameeyay Magaalada Muqdisho (VIDEO)

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 04 September 2013 03:10
Monday, 20 January 2014 22:21
Thursday, 24 April 2014 03:42
Monday, 17 February 2014 00:01
Tuesday, 01 July 2014 19:18
Tuesday, 13 August 2013 15:28
Wednesday, 15 January 2014 12:39
Monday, 23 December 2013 00:54
Wednesday, 05 March 2014 01:31
Sunday, 23 March 2014 13:22