BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Waa Maxay Sobobta Alshabaab Uga Walwalsan Tahay Internetka Iyo Mobilka?Dhagayso Sobobta Oo Ay Si Qotadheer U Sharaxeen

Godane-161x120

13-01-2014 (BNN) Waa Maxay Sobobta Alshabaab Uga Uga Walwalsan Tahay   Internetka Iyo Mobilka?Dhagayso Sobobta Oo Ay Si Qotadheer U Sharaxeen.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Xafiiska Wararka Boramanews

Nagala Soo Xidhiidh

Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 07 October 2013 04:44
Monday, 20 January 2014 22:02
Wednesday, 15 January 2014 15:41
Sunday, 08 September 2013 22:22
Monday, 11 November 2013 18:32
Saturday, 29 March 2014 06:56
Monday, 11 August 2014 12:26
Friday, 09 August 2013 06:36
Friday, 27 December 2013 09:54
Wednesday, 04 December 2013 12:44