BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Waa Maxay Sobobta Alshabaab Uga Walwalsan Tahay Internetka Iyo Mobilka?Dhagayso Sobobta Oo Ay Si Qotadheer U Sharaxeen

Godane-161x120

13-01-2014 (BNN) Waa Maxay Sobobta Alshabaab Uga Uga Walwalsan Tahay   Internetka Iyo Mobilka?Dhagayso Sobobta Oo Ay Si Qotadheer U Sharaxeen.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Xafiiska Wararka Boramanews

Nagala Soo Xidhiidh

Boramanews@gmail.com

 

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 22 March 2014 23:13
Thursday, 10 July 2014 14:58
Thursday, 03 April 2014 12:09
Sunday, 18 August 2013 13:37
Wednesday, 26 February 2014 08:47
Monday, 09 December 2013 14:26
Sunday, 20 October 2013 18:38
Sunday, 08 June 2014 20:09
Monday, 02 December 2013 17:18
Saturday, 26 April 2014 13:14