BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cristiano Ronaldo Oo Loo Caleemo Saaray Ciyaaryahanka Ugu Fiican Aduunka Ee Sanadkii 2013ka (SAWIRO+VIDEO)

 

ronaldo13-01-2013 (BNN) Cristiano Ronaldo ayaa noqday ciyaaryahanka sanadkani la gudoonsiiyay ciyaaryahanka ugu iican aduunka,isla markaana wax uu helay kubada dahabigaa,Ronaldo waxaa la tartamayay Ribery iyo Messi,Sidoo kalena waxaa goolkii ugu fiicnaa ku guulaystay Zlatan oo u ciyaara PSG ,Kana soo jeeda Dalka Sweden.

 

r1r2r3r5r6r7r8

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Friday, 29 November 2013 07:51
Wednesday, 26 February 2014 00:37
Monday, 30 December 2013 12:46
Saturday, 14 September 2013 10:40
Sunday, 23 February 2014 20:45
Sunday, 20 July 2014 12:00
Friday, 14 March 2014 18:56
Thursday, 13 February 2014 10:09
Tuesday, 26 November 2013 08:12
Saturday, 14 December 2013 14:10