BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cristiano Ronaldo Oo Loo Caleemo Saaray Ciyaaryahanka Ugu Fiican Aduunka Ee Sanadkii 2013ka (SAWIRO+VIDEO)

 

ronaldo13-01-2013 (BNN) Cristiano Ronaldo ayaa noqday ciyaaryahanka sanadkani la gudoonsiiyay ciyaaryahanka ugu iican aduunka,isla markaana wax uu helay kubada dahabigaa,Ronaldo waxaa la tartamayay Ribery iyo Messi,Sidoo kalena waxaa goolkii ugu fiicnaa ku guulaystay Zlatan oo u ciyaara PSG ,Kana soo jeeda Dalka Sweden.

 

r1r2r3r5r6r7r8

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 17 September 2013 22:15
Saturday, 30 August 2014 07:59
Sunday, 22 June 2014 19:43
Wednesday, 14 August 2013 07:17
Wednesday, 02 July 2014 16:08
Tuesday, 28 January 2014 14:45
Monday, 18 November 2013 15:26
Friday, 29 August 2014 12:05
Tuesday, 21 October 2014 09:57
Saturday, 10 May 2014 10:09