BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Cristiano Ronaldo Oo Loo Caleemo Saaray Ciyaaryahanka Ugu Fiican Aduunka Ee Sanadkii 2013ka (SAWIRO+VIDEO)

 

ronaldo13-01-2013 (BNN) Cristiano Ronaldo ayaa noqday ciyaaryahanka sanadkani la gudoonsiiyay ciyaaryahanka ugu iican aduunka,isla markaana wax uu helay kubada dahabigaa,Ronaldo waxaa la tartamayay Ribery iyo Messi,Sidoo kalena waxaa goolkii ugu fiicnaa ku guulaystay Zlatan oo u ciyaara PSG ,Kana soo jeeda Dalka Sweden.

 

r1r2r3r5r6r7r8

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 22 September 2013 04:42
Monday, 16 December 2013 16:07
Friday, 04 July 2014 23:00
Sunday, 16 February 2014 21:35
Thursday, 05 September 2013 21:12
Tuesday, 11 February 2014 06:59
Tuesday, 24 June 2014 19:08
Monday, 27 January 2014 21:46
Wednesday, 30 April 2014 14:31
Tuesday, 26 November 2013 10:51