BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Diyaaradaha Dawlada Ciraaq Oo Duqayn U Gaystay Gobolka Sunniyiinta Ee Al Anbar DAAWO DAGAALYAHNIINTA WAXA QABSADAY IYAGOO MASHQUULSAN

iraqi_target

13-01-2013 (BNN) Daawo Diyaaradaha Dawlada Ciraaq Oo  Duqaysayn U Gaystay Gobolka Sunniyiinta Ee Al Anbar DAAWO DAGAALYAHNIINTA WAXA QABSADAY IYAGOO MASHQUULSAN


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Thursday, 03 July 2014 15:29
Tuesday, 08 July 2014 21:26
Wednesday, 20 August 2014 08:46
Sunday, 18 May 2014 04:14
Tuesday, 18 June 2013 12:54
Sunday, 30 March 2014 09:59
Wednesday, 26 February 2014 00:03
Saturday, 05 April 2014 14:49
Tuesday, 17 September 2013 08:00
Saturday, 22 March 2014 10:01