BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

Daawo Diyaaradaha Dawlada Ciraaq Oo Duqayn U Gaystay Gobolka Sunniyiinta Ee Al Anbar DAAWO DAGAALYAHNIINTA WAXA QABSADAY IYAGOO MASHQUULSAN

iraqi_target

13-01-2013 (BNN) Daawo Diyaaradaha Dawlada Ciraaq Oo  Duqaysayn U Gaystay Gobolka Sunniyiinta Ee Al Anbar DAAWO DAGAALYAHNIINTA WAXA QABSADAY IYAGOO MASHQUULSAN


AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Tuesday, 09 September 2014 02:07
Friday, 18 April 2014 21:52
Monday, 28 April 2014 21:08
Monday, 08 September 2014 07:12
Friday, 13 December 2013 04:43
Thursday, 15 August 2013 18:13
Monday, 02 June 2014 06:19
Tuesday, 06 May 2014 04:45
Saturday, 30 November 2013 21:02
Saturday, 30 August 2014 08:37